Viešbučiai Dž. Britanijoje: atmintinė ne tik keliautojams

2015- 23- 08
Raminta Anglu24.lt

viesbuciai-britanijaFB

Ruošiatės vykti į Dž. Britaniją? Visai nesvarbu, kokie yra tolimesni planai: kelios savaitės pramogų bei keliavimo po šalį, o gal siekis įsikurti šioje šalyje, rasti pastovią gyvenamąją vietą bei darbą, tikėtina, kad vienas pirmųjų etapų bus apsistojimas viešbutyje. Ką svarbu žinoti apie juos šioje šalyje?

Apie klasifikaciją

Viešbučiai Dž. Britanijoje, kaip ir Lietuvoje, yra klasifikuojami žvaigždutėmis. Kuo jų daugiau, tuo aukštesnis aptarnavimo lygis, papildomų paslaugų, aukštesnė ir nakvynės kaina. Bene brangiausias pasirinkimas – didmiesčių centruose esantys, daug papildomų paslaugų siūlantys viešbučiai. Kita vertus, jei į šią šalį vykstate kaip turistas, vertėtų prisiminti, kad viešbutis miesto centre yra puiki investicija tiek laiko, tiek pinigų atžvilgiu.

Visus žmones, atvykstančius į Dž. Britaniją ir ieškančius nakvynės viešbutyje, galima suskirstyti į  3 grupes: atvykstantys verslo reikalais, turistauti bei norintys gyventi šioje šalyje ir ieškantys trumpalaikio prieglobsčio. Kiekvienai šių žmonių grupei pateikiame po keletą patarimų.

Atvykstantys verslo reikalais

  • Rinkitės viešbutį, kuris galėtų pasiūlyti paslaugų, reikalingų verslo pasaulio žmonėms, paketą: spartų internetą, kopijavimo, spausdinimo, drabužių skalbimo bei valymo, taksi iškvietimo  paslaugas.
  • Po darbų mėgstate atsipalaiduoti? Rinkitės viešbutį, kuriame galėtumėte pasilepinti masažais, pasimėgauti saunos ar baseino teikiamais malonumais.

Atvykstantys turistauti

  • Rinkitės viešbutį, esantį netoli žymių lankomų objektų – sutaupysite laiko, jėgų, pinigų.
  • Jei planuojate aplankyti kelis miestus, iš karto užsisakykite ir nakvynę viešbučiuose – turėsite tikslų bei aiškų kelionės planą.

Atvykstantis gyventi ir ieškantys trumpalaikio prieglobsčio

  • Jei domina kuo pigesnė nakvynė, rinkitės viešbutį, siūlantį mažiau papildomų paslaugų.
  • Galimų darboviečių sąrašas jau sudarytas? Rinkitės vieną iš  netoliese jų esantį viešbutį.

Norintiems nepakartojamų akimirkų…

Norite įspūdingos, išskirtinės aplinkos ir pageidaujate, kad viešnagė įsimintų visam likusiam gyvenimui? Atminkite, kad Dž. Britanija garsėja ir viešbučiais, įkurtais pilyse. Didinga architektūra, nepakartojama prabanga, vienetinės interjero detalės, šimtus metų menanti istorija, aukščiausio lygio aptarnavimas – visa tai jūsų laukia viešbučiuose – pilyse. Vienas tokių yra Thornbury Castle, esantis Bristolio mieste.

Nakvynės užsakymo laikas

Kai kurių kelionių, pavyzdžiui verslo išvykų, neįmanoma suplanuoti – tiesiog  eilinės darbo dienos metu neretai paaiškėja, jog dar tos pačios dienos vakarą būsite priverstas  susidėti svarbiausius daiktus ir vykti kelioms dienoms į Dž. Britaniją. Tačiau yra ir tokių kelionių (paprastai, turistinio tipo), kurios pradedamos planuoti iki išvykimo likus bent 2 – 4 mėnesiams. Tai ypač svarbu tiems, kuriuos domina nakvynės užsakymo laikas: atminkite, kuo anksčiau ją užsisakysite, tuo palankesnių kainų galite tikėtis. Tiesa, yra keletas išimčių: vasarą bei žiemos švenčių metu paslauga gali kainuoti daugiau.

 

motion_banner_anglu24

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *