Princas Čarlzas ir Kamila: 35 metai uždraustos meilės

princas jaunystėje

© Derek Hudson / Čarlzas ir Kamila jaunystėje

„Žinote, mano prosenelė, Elis Kepel, buvo Jūsų prosenelio Edvardo VII meilužė. Gal ir mums vertėtų pabandyti?“ – tokiais žodžiais prasidėjo princo Čarlzo ir Kamilos meilės istorija. Juos ištarė padūkusi Kamila –Kembridžo studento Čarzlo simpatija ir… viso gyvenimo meilė.  Iš pradžių jaunuoliai tiesiog nerūpestingai leido laiką kartu. O vėliau pajuto, kad juos sieja ne vien paikas susižavėjimas.

Čarlzas, tikras merginų numylėtinis, pradėjo ruošti piršlybų planus.Jį supusio gražuolių būrio princas atsisakė dėl vienintelės Kamilos. Iki tol turėjęs begalę merginų, Čarlzas pasiryžo prašyti Kamilos rankos ir širdies. Deja, gražius ketinimus sujaukė jo dėdė, Lordas Mauntbatenas. Šis tipas norėjo, kad Čarlzas vestų jo anūkę  Amandą Nečbul. Šioji buvo dora ir tyra mergaitė, nepalyginama su patrakusia Kamila. Tik štai Čarlzui reikėjo šios maištingos sielos – Kamilos, kuri lipdavo rūkyti ant stogų ir medžiojo lapes.

Lordas Mauntbatenas, jausdamas, kad Čarzlo lengvai neperkalbės, sumanė bjaurią šunybę. Jis pasistengė, kad Čarlzas kaip karinio jūrų laivyno karininkas būtų išsiųstas į ilgalaikį žygį. Ir būtinai – dar iki pasipiršimo Kamilai. Kai tik laivas, kuriame tarnavo princas, paliko Anglijos krantus, suktasis lordas tęsė juodus darbus. Buvusiam Kamilos vaikinui, Endriui Parkeriui Boulzui, jis metė įššūkį: nuvilioti ne šiaip sau merginą, o sosto paveldėtojo mylimąją! Endriui, kaip tikram donžuanui, tai pasirodė dėmesio vertas uždavinys, kuris baigėsi… piršlybomis!

Kamila sutiko, nes matė tai kaip geriausią išeitį. Endriu Kamilai kadaise patiko, o Čarlzas, neprašęs nei rankos, nei širdies, nežadėjęs amžinai mylėti, išplaukė į tolimas šalis… Kamila nežinojo, kad tai – tik gudrus Lordo Mauntbateno žaidimas. Lygiai taip pat jis apdūmė akis grįžusiam Čarzlui. Princas, sužinojęs, kad jo mylimoji ruošiasi vestuvėms su kitu, buvo itin sukrėstas. Tad lordas jo širdies gydymui pasiūlė savo anūkę – jaunutę Amandą. Tiesa, jai buvo tik 17, tad Čarlzas sutiko palaukti, kol galės ją vesti. Princui jau buvo vis vien, kas taps jo žmona. Praradus Kamilą, vedybos Čarlzui atrodė kaip pareigos pratęsti giminę atlikimas.

Likimas nemėgsta, kai su juo žaidi, ypač – jei jis ne tavo. Lordas Mauntbatenas netrukus žuvo per airių surengtą sprogimą. Jo anūkė Amanda  pareiškė savo valią ir atsisakė tekėti už Čarlzo! Princas iki 32 metų buvo viengungis. Kamila arba vienatvė – toks buvo jo pasirinkimas. Tik štai Čarlzo tėvai jį atkakliai spaudė vesti. Nuolatiniai reikalavimai rasti žmoną ir susilaukti įpėdinio – ko gero, retas kuris nepalūžtų. Deja, Čarzlas pasidavė. Jis pasipiršo jaunutei Dianai Spenser ir padarė didžiausią klaidą gyvenime.

Čarlzo ir Dianos vedybų pompastika visiškai neatspindėjo tikrųjų jausmų. Dar iki vestuvių, vieno pokalbių šou metu, vedėjas paklausė sužadėtinių, ar jie myli vienas kitą. Diana sušuko: „Žinoma, taip!“, o Čarlzas išlemeno: „Žiūrint kokią prasmę jūs suteikiate žodžiui „meilė“. Tad nieko keisto, kad bendras Dianos ir Čarzlo gyvenimas greitai apkarto. Ypač tada, kai princas vėl pradėjo susitikinėti su Kamila. Jų romanas išgyveno dar vienas skyrybas – tik šį kartą Čarlzo ir Dianos. Kamila taip pat išsiskyrė su vyru, kuris dėl to per daug nesikrimto, mat turėjo ne vieną ir ne dvi meilužes.

2005, po 35 metus draustos meilės, princas Čarlzas ir Kamila tapo vyru ir žmona. Jų meilės istorija nėra be klaidų ir nuosmukių – kaip ir tikras gyvenimas. Bet ji – geriausias įrodymas, kad meilė trunka kur kas ilgiau nei 3 metus, o kartais ir visą gyvenimą.

Anglų kalbos kursai

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *