Patarimai kuriantiems savo verslą Dž. Britanijoje

2015- 26- 08
Raminta Anglu24.lt

business-FB

 

Norite turėti savo verslą, tačiau šiuo metu gyvenate ne gimtojoje šalyje, o Dž. Britanijoje? Tokiu atveju belieka tik pridurti, kad svetima šalis tikrai nėra kliūtis tokiems jūsų norams – siūlome atkreipti dėmesį į šiuos patarimus.

Įmonė ar laisvai samdomo darbuotojo pozicija?

Jei norite savo verslo šioje šalyje, turite du pasirinkimus: galite steigti įmonę arba užimti laisvai samdomo darbuotojo poziciją. Svarbu akcentuoti, kad ir vienas, ir kitas pasirinkimas turi privalumų, ir  trūkumų. Ir nors apie pastaruosius galima kalbėti labai daug, pateiksime trumpą atmintinę.

Įmonės privalumai:

  1. tinka vykdyti didelės apimties verslą;
  2. tinka visos verslo idėjos.

Įmonės trūkumai:

  1. reikia pirkti arba nuomoti patalpas;
  2. sunku išsiversti be pagalbininkų;
  3. didesni mokesčiai;
  4. reikalingos investicijos.

Laisvai samdomo darbuotojo pozicijos privalumai:

  1. darbo vieta gali tapti net jūsų namų sofa;
  2. galima startuoti su ypač menkomis priemonėmis..

Laisvai samdomo darbuotojo pozicijos trūkumai:

  1. kai kuriais atvejais – ypač didelis darbo krūvis.

Pinigų yra. Reikia tik idėjos

Laisvai samdomo darbuotojo pozicija tikrai nepareikalaus didelio pradinio įnašo, tačiau  svarbu pabrėžti, kad  šis pasirinkimas tinka ne visoms verslo idėjoms įgyvendinti, tad gali tekti steigti įmonę. Vis dėlto, pastarajai atidaryti reikia nemenkų pajamų: reikalingos ne tik tinkamai įrengtos patalpos, įranga, baldai, reklamos priemonės, pradinė produkcija, dažnu atveju – bent keli darbuotojai.  Visos šios išlaidos sudaro iš tiesų nemenką sumą pinigų, kuri atgraso ne vieną, norintį turėti savo verslą.  Jei ir jūs esate vienas iš jų, atminkite, kad savo svajonės atsisakyti neverta – verčiau prisiminkite, kad egzistuoja verslo angelai bei rizikos kapitalas. Tad pats metas ieškoti finansinių galimybių.

Ar reikia papildomų rankų?

Dažno verslo paslaptis  – darnus kolektyvas, siekiantis tų pačių tikslų. O kaip bus jūsų atveju? Ar jums reikės papildomų rankų? Į šį klausimą labai svarbu sau atsakyti dar prieš pradedant  verslą. Jei rinksitės laisvai samdomo darbuotojo poziciją, galbūt ir išsiversite be pagalbos, o jei jos prireiktų – belieka tik atminti, kad Dž. Britanijoje – šimtai reklamos agentūrų, kurios pasiūlys jums tinkamiausias reklamos priemones, buhalterinių paslaugų įmonių, mielai pasirūpinsiančių jūsų buhalterijos vedimu, o taip pat daugybė darbo ieškančių  žmonių,  su kuriais galėsite pasidalinti savo darbo krūviu. Na, o jei iš anksto nuspręsite, kad jūsų įmonei reikalingas kolektyvas, atminkite, kad pasirinkimas taip pat labai platus: nuo kandidatų, kuriuos rasite darbo biržoje (Job center) iki paskutinio kurso studentų.

 

motion_banner_anglu24

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *