Pasivaikščiojimai žiemą D. Britanijoje

wasdale-winter

Išsitraukite žygio batus ir šiltą šaliką bei pasivaikščiokite laukinėje žiemiškoje gamtoje mėgaudamiesi didingais Anglijos kraštovaizdžiais.

Pasivaikščiojimas romėnų keliais šiaurės Anglijoje

Įsivaizduokite save romėnų kario vietoje ir atraskite archeologijos stebuklus Anglijos šiauriniuose regionuose Northumberland ir Cumbria. Adriano sienos ( angl. Hadrian’s Wall) maršrutas driekiasi 84 mylias (135 kilometrus) ir laikomas pasaulinio paveldo dalimi. Žiemą čia galima rinktis trumpesnius, ratu einančius maršrutus.

Gyvybės pilni paplūdimiai rytų Anglijoje

Patirkite naujų potyrių viename plačiausių ir švariausių Jungtinės Karalystės paplūdimių. „Holkham“ paplūdimys priklauso vienam didžiausių gamtos rezervatų Didžiojoje Britanijoje, o žiemą jis pilnas migruojančių paukščių. Audringoje jūroje ir neaprėpiamame paplūdimyje gausu tokių paukščių, kaip vieversiai, kikiliai ir laukinės žąsys.

Vėjuota pietvakarių Anglija

Pietvakarių Anglijoje esančiame Dartmoor regione žiemą galima mėgautis laukine gamta. „Postbridge“ maršrutas driekiasi 10 km, tai yra pasivaikščiojimas ratu, suteikiantis galimybę grožėtis tolumoje plytinčiu „Hartland Tor“, istoriniais griuvėsiais iš Dartmuro pramoninės praeities ir įspūdinguoju kriokliu. Čia galite parsisiųsti audio gidą, skirtą pasivaikščiojimams šiame regione.

xhadrians-wall_1110-jpg-pagespeed-ic-mueb5y6nlp

Laukinė gamta Velse

Lengvai pasiekiamas nuo Velso sostinės Kardifo „Forest Fawr“ apima miškingus plotus ir pievas, plytinčias „Brecon Beacons“ nacionalinio parko teritorijoje. Kadaise tai buvo medžioklės žemės. Griausmingi kriokliai ir daugybė pėsčiųjų maršrutų – ši vietovė yra puiki ir lengvai prieinama vieta energingiems žiemos pasivaikščiojimams. Tai puiki alternatyva „Wilder Snowdonia“ regionui, kurį aplankyti žiemos mėnesiais gali būti sudėtinga.

Įspūdingieji ežerai šiaurės Anglijoje

„Vast voteris“ (angl. Wastwater) yra bene įspūdingiausias Anglijos ežeras, apsuptas kalnų, tarp kurių „Scafell pike“, – aukščiausias Anglijos kalnas. Tai populiari pasivaikščiojimų vieta, tačiau žiemą lankytojų čia yra mažiau, todėl tai yra puiki proga grožėtis ežero kraštovaizdžiu.

Laukiniai poniai ir elniai pietų Anglijoje

„New Forest“ teritorija, plytinti pietų Anglijoje, užima 19 300 akrų (78 kv. km) plotą. Šioje teritorijoje nėra automobilių eismo, nes ji skirta vaikščioti ir važinėtis dviračiais. Be to, čia ganosi laukiniai poniai. JK miškininkystės komisija nuolat atnaujina informaciją apie pasivaikščiojimų trasas šiame nacionalinio parko regione. Pasirinkę ilgaamžių medžių maršrutą, čia išvysite didingus visžalius spygliuočius, o elnių stebėjimo trasoje turėsite galimybę stebėti besiganančius danielius.

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *