Pasirūpinkite savo saugumu vykdami į Didžiąją Britaniją

police

Pasirūpinkite savo saugumu

Dažnai sakoma, kad šiltasis metų laikas yra vienas geriausių momentų tiems, kurie nori keliauti arba pakeisti savo gyvenimą. Na, o galbūt kaip tik šiuo metu jūsų kelias ves į Dž. Britaniją? Juk vasara iš tiesų puikiai tinka draugų ar giminių lankymui, šalies pažinimui, naujo darbo paieškoms, gyvenamosios vietos pakeitimui. Vis dėlto, turint tokių planų, verta nepamiršti, jog apsilankymai šioje šalyje gali ne tik dovanoti džiugius susitikimus ar geras emocijas – kai kurie sutikimai gali būti ne patys maloniausi. Taip, Dž. Britanija yra viena iš tų šalių, kurioje kasmet įvykdoma nemažai nusikaltimų, vagysčių, todėl labai svarbu pasirūpinti savo saugumu. Ir nors nuo netikėtumų nėra niekas apsaugotas, jei atkreipsite dėmesį šias svarbias detales, tikimybė, jog pavyks išvengti klastos ir apgavysčių, yra gerokai didesnė.

Besiruošiantiems vykti lankyti giminių ar draugų, atostogauti

Jei į Dž. Britaniją ruošiatės vykti vos kelioms savaitėms ar mėnesiui, tokiu atveju svarbiausia dėmesį atkreipti į kelionės draudimą. Netekote asmeninių daiktų, pinigų? Nuostolių bus gerokai mažiau tuo atveju, jei turėsite kelionės draudimą. Vis dėlto, būtina paminėti, jog ne visos draudimo rūšys garantuos tokių nuostolių padengimą, tad prieš pasirinkdami draudimą, būkite atsakingi – pasirinkite palankiausią sprendimą. Vis dėlto, vagys ne visada gali nugvelbti tik daiktus ar pinigus –neretai nutinka ir taip, jog pavagiami asmens dokumentai. Tad ką daryti tokiu atveju? Jei jau taip nutiko, kreipkitės į vietos policiją bei Lietuvos ambasadą.

Besiruošiantiems vykti gyventi

Jau pateikėme keletą svarbiausių patarimų, kuriais verta vadovautis tiems, kurie planuoja vykti lankyti draugų ar giminių, na, o į ką verta atkreipti dėmesį tuomet, jei ruošiatės išvykti visam? Gyvendami Lietuvoje kone kasdien išgirstate atvejus apie asmenis, kurie apsimeta svarbių institucijų ar įstaigų darbuotojais, o iš tikrųjų yra sukčiai, siekiantys iš jūsų išvilioti svarbią informaciją ar pinigus. Atminkite, jog tokie nutikimai dažni ir Dž. Britanijoje. Taigi, jei nenorite pakliūti ant sukčių jauko, tikrinkite į jūsų namus užsukančių asmenų tapatybę. Dažni ir šiek tiek kitokie atvejai, kuomet į namus užsukę asmenys teigia, jog renka labdarą, tačiau iš tiesų lėšos panaudojamos kitiems tikslams. Nešvaistykite pinigų veltui – prieš juos duodami, pirmiausia įsitikinkite, jog jie paklius į geras rankas.

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *