Pasimatymai Londone

sdadasd (1)

Niekam ne paslaptis, kad nauja kalba atveria duris į daugybę galimybių susipažinti su užsieniečiais. Nors dažnai sakoma, kad meilės kalba yra viena, vis dėlto, norint eiti į pasimatymus Londone, prireiks ir bent kažkiek mokėti angliškai. Deja, net ir puikiai angliškai kalbantys žmonės dažnai lieka nusivylę – tikintis susirasti naujų draugų ar netgi mylimąjį(-ąją) Londone, prireiks ir nemažai sėkmės.

Per mažai laiko

Londonas yra gana problematiška vieta ieškant romantiškų santykių, nors ir atrodo, kad milijoninis miestas turėtų pasižymėti didesne vienišų žmonių koncentracija. Taip, tai tiesa, tačiau Londonas taip pat yra brangus ir didelis, o tai reiškia, kad žmonės didžiąją laiko dalį praleidžia dirbdami ar vykdami į darbą (studijas), todėl nebenori skirti savo laisvo laiko pasimatymams, kurie dažnai niekur nenuveda, nes naujai sutiktas žmogus tikriausiai greitai vis tiek išvyks gyventi kitur (nes baigs studijas) arba jo tvarkaraštis vėl pasikeis (nes pakeis darbą).

Per daug pasirinkimų

Paradoksalu, bet didelis pasirinkimas neleidžia užmegzti stabilių santykių. Dažnai žmonės galvoja, kad galbūt ras dar geresnį variantą – arčiau gyvenantį, turintį daugiau laiko ar tiesiog patrauklesnį. Deja, kad ir kaip tai beatrodytų liūdna, bet pasimatymai vis dažniau panašėja į prekės rinkimąsi. „Ačiū“ galime sakyti tokioms programėlėms kaip „Tinder“ ar „Match“, nes jų dėka žmonės pripranta lengvai į šalį nustumti tai, kas atrodo nelabai įdomu ir vaikinus ar merginas vertinti pagal išvaizdą bei tai, ką pastarieji pateikia savo susikurtame profilyje. Pasimatymų programėlių yra skirtų viskam – galima žmogų rinktis pagal bet kokį dominantį bruožą, pavyzdžiui, pagal klausomą muziką ar netgi akių spalvą.

Per daug veiklos

Londonas žavi galimybėmis – muziejais ir galerijomis, barais ir klubais, universitetais ir gerai apmokamais darbais… Nenuostabu, kad laiko pasimatymams nelieka – dauguma žmonių tam ir nejaučia poreikio, nes yra užsiėmę savo veiklomis ir skiria laisvalaikį miesto pažinimui ar savęs tobulinimui. Londonas taip pat yra ir turistų traukos centras, todėl gali būti, kad akį patraukęs vaikinas čia bus tik dvi dienas, o bare nusišypsojusi mergina rytoj ryte jau išskris namo. Kadangi žmonėms patinka išbandyti vis naujas vietas, šansai tą patį žmogų neplanavus susitikti dar kartą yra gana nedideli.

…bet daug kam vis tiek sekasi

Nepaisant aukščiau išvardintų Londono keliamų iššūkių, daugybė žmonių būtent čia randa savo antrąsias puses ar bent jau naujų draugų. Kaip ir visuose didžiuosiuose miestuose, Londone jaučiasi susvetimėjimas, tačiau tai nereiškia, kad naujos pažintys neįmanomos. Kartais miesto problemos netgi paspartina santykius – čia poros anksčiau keliasi gyventi kartu ir dažniau lieka nakvoti vieni pas kitus norėdami taupyti kelionėje praleidžiamą laiką ir pinigus. Londonas, nors ir nelaikomas romantikos sostine, turi daug ką pasiūlyti – nuo įdomių koncertų ir šokių aikštelių iki muziejų ir parkų, kuriuose galima apsilankyti norint gerai praleisti laiką ir susipažinti su kitais žmonėmis.

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *