11 kvailiausių priežasčių, kodėl Britanijoje atimamos pašalpos

Sunkios darbo paieskos

© Shutterstock nuotr. / Sunkios darbo paieškos

Kaip žinia, Jungtinės Karalystės Darbo birža (anglų kalba Jobcentre Plus) tam tikrais atvejais taiko sankcijas pašalpų gavėjams, nesilaikantiems nustatytų reikalavimų. Šių sankcijų poveikis įvairus. Kartais pašalpų mokėjimas pažeidėjui sustabdomas net trejiems metams! O to priežastys – juokingai graudžios. Jūsų dėmesiui – 11 pačių kvailiausių, kada pašalpos Britanijoje išslysta iš rankų:
1. Žmogus, turintis problemų su širdimi, sveikatos įvertinimo metu, kuriame turėjo būti nustatytas jo darbingumo lygis ir priimtas sprendimas dėl Darbo ir paramos pašalpos (anglų kalba Employment and Support Allowance) skyrimo, patyrė širdies smūgį. Jam buvo pritaikytos sankcijos dėl to, kad jis nutraukė darbingumo įvertinimo procesą.

2. Bedarbiui, kuris buvo susiradęs darbą ir laukė po dviejų savaičių nustatytos darbo pradžios, buvo pritaikytos sankcijos dėl to, kad laukimo laikotarpiu jis neieškojo kito darbo.

3. Britų spaudoje plačiai nuskambėjo Jungtinės Karalystės ginkluotųjų pajėgų veterano Stephen’o Taylor’o atvejis. Šiam žmogui bedarbio pašalpos (angl. Jobseeker’s Allowance) mokėjimas buvo sustabdytas po to, kai išaiškėjo, kad veteranas labdaringos veiklos tikslais pardavinėjo aguonas, skirtas mūšiuose žuvusių karių atminimui.

4. Bedarbiui, kuris dėl tėvo laidotuvių praleido reguliarų susitikimą su Darbo biržos konsultantu, buvo pritaikytos sankcijos, nors bedarbis iš anksto buvo įspėjęs Darbo biržos darbuotojus, kad neatvyks.

5. Kitai bedarbei, 26 m. amžiaus Ceri Padley pašalpų mokėjimas buvo nutrauktas dėl to, kad ji neatvyko į Darbo biržos paskirtą susitikimą, nes tuo metu ji dalyvavo interviu dėl darbo.

6. Bedarbiui, kuris dalyvavo darbo programos interviu ir paskirtu laiku praleido savo eilę Darbo biržoje, buvo pritaikytos sankcijos. Maža to, be šių sankcijų, bedarbiui buvo pritaikytos kitos sankcijos už tai, kad jis neturėjo pinigų darbo paieškos kelionėms.

7. 24 m. Sean’o Halkyward’o teigimu, jam pašalpų mokėjimas buvo sustabdytas, nes jis vieną savaitę pernelyg aktyviai ieškojo darbų.

8. Pasak 37 m. amžiaus, trijų vaikų motinos Angie Godwin, jos bedarbio pašalpa buvo nutraukta po to, kai Darbo biržos darbuotojai nusprendė, kad ji ieškojo darbo, kuris neatitiko jos kvalifikacijos.

9. Sofya Harrison pašalpų neteko dėl to, kad paskirtą susitikimą su Darbo biržos konsultantu ji perkėlė į kitą dieną.

10. 54 m. Michael’ui pašalpų mokėjimas buvo sustabdytas keturiems mėnesiams, nes jis nesugebėjo išdirbti vienos savaitės labdaros parduotuvėje, nors parduotuvės atstovai bedarbiui pareiškė, kad jiems jo nereikia.

11. 58 m. Terry’iui Eaton’ui pašalpų mokėjimas buvo nutrauktas, nes jis neturėjo pinigų susimokėti už autobuso bilietą ir negalėjo atvykti į paskirtą susitikimą su Darbo biržos atstovais.

Gal ir jums teko girdėti tokių absurdiškų istorijų, kada pašalpos Britanijoje virsta 0? Nesikuklinkite ir pasidalinkite jomis komentaruose.

Šaltinis: http://www.anglija.today/

Anglų kalbos kursai

 

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *