Mokomės anglų kalbos: ne tik prie vadovėlių

2015- 29- 09
Raminta Anglu24.lt

book

Ne paslaptis, kad puikios vienos svarbiausių pasaulyje – anglų kalbos žinios gali atverti kur kas daugiau galimybių ir tai yra ypač svari priežastis jos mokytis. Tačiau, ar žinote, kodėl nemaža dalis žmonių vengia tai daryti? O atsakymas labai žemiškas –  yra žmonių, manančių, kad tai – nuobodus procesas. Tačiau šiokia tokia rutina įsivyrauti gali tik tuomet, jei visą mokymuisi skirtą laiką praleisime prie vadovėlių, su parkeriu bei sąsiuviniu rankose. Pasirodo, kad yra ne mažiau efektyvių, tačiau ypač turiningų mokymosi būdų.

Audio įrašai

Audio įrašai – vertingas žinių šaltinis, tiems, kurie siekia turėti puikias anglų kalbos žinias. Tačiau svarbiausia tai, kad tokie įrašai dovanoja ne tik žinias, bet ir visai kitokį mokymosi būdą: norint klausyti įrašų, jums nebūtina likti namuose – galite rinktis bet kurią kitą erdvę (automobilį, parką, kiemą, paplūdimį), o taip pat tuo metu galite užsiimti ir kita veikla (atlikti namų ruošos darbus, vykti į darbą, sportuoti ir pan.).

Teminiai vakarėliai

Labai dažnai sakoma, kad bendravimas su kitais žmonėmis yra vienas geriausių būdų išmokti užsienio kalbą. Iš tiesų tai yra patikimas būdas, tačiau progų pabendrauti jus dominančia kalba, pasitaiko ne taip jau ir dažnai. Ar žinote posakį, liudijantį apie tai, kad jei galimybių nėra, reikia jas tiesiog susikurti? Tai galite padaryti ir šiuo atveju – suburkite būrelį žmonių, turinčių tą patį tikslą, t.y., norinčių išmokti šią kalbą, ir surenkite teminį vakarėlį, kurio svarbiausias akcentas – pokalbiai šia užsienio kalba. Reikia pabrėžti, kad tokie vakarėliai turi net keliagubą naudą – ne tik pabendrausite su žmonėmis, atsipalaiduosite, bet ir svarbiausia – mokysitės anglų kalbos.

Savaitgalio išvyka į Londoną

Turite laisvą ilgąjį savaitgalį? Tokiu atveju verta prisiminti, kad šis laikas gali būti išnaudotas ne tik poilsiui, bet ir dar keliems svarbiems dalykams – pažinimui bei mokymuisi. Suorganizuokite savaitgalio išvyką į Londoną – aviabilietai kainuoja vos keliolika eurų, nakvynės skirtos išlaidos tai pat nebus didelės, jei ją užsisakysite iš anksto, o galimybių tobulinti anglų kalbos žinias – apstu: turėsite progą pabendrauti su šios šalies žmonėmis įvairiose vietose (oro uoste, viešbutyje, restorane, parduotuvėje ar tiesiog gatvėje); išvysite daugybę angliškų užrašų ir turėsite nepraleiskite progos užsukti ir į turistų informacijos centrus – čia ypač daug literatūros.

Stovyklos

Stovyklos, kurių dalyviai turi galimybę išmokti anglų kalbos arba tobulinti jau turimas žinias, yra sparčiai populiarėjantis pasirinkimas. Ir nieko keista, kodėl būtent jis sulaukia vis didesnio dėmesio: tai – puiki galimybė ne tik išmokti kalbą, bet ir įgauti kitų sričių įgūdžių (išmokti gaminti, daryti rankdarbius); užsiimti kitomis veiklomis (šokti, dainuoti, sportuoti, keliauti), o svarbiausia – rasti laiko ir poilsiui.

 

motion_banner_anglu24

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *