Londono akvariumas – trijų aukštų vandens karalystė

londono akvariumas2

Londono akvariume plaukioja vandenynų gelmių gyventojai.

Vanduo po jumis ir vanduo virš jūsų – tai tampa realybe Londono akvariume. 2 milijonai litrų vandens telpa šiame trijų aukštų jūrų muziejuje. Žinoma, jūs liekate saugūs. Tvirti stiklai sulaiko tiek vandenį, tiek jo gyventojus. Netgi susitikimas su rykliais nekelia pavojaus. Galite smalsiai apžiūrėti tiek juos, tiek likusius 500 rūšių vandens pasaulio gyventojus.

Londono akvariumas duris atvėrė 1997 metais. Kasmet daugiau nei 1 milijonas lankytojų užsuka į šią vandens karalystę. 2008 metais akvariumą įsigijo „Merlin Entertainment“ – kompanija, užsiimanti turistų lankomų vietų valdymu. Nuspręsta akvariumą laikinai uždaryti ir suremontuoti.

Jau 2009 metais lankytojai išvydo 5 milijonus svarų sterlingų kainavusių darbų rezultatus. Įstabiausi iš jų – „Ryklių takas“ ir „Povandeninis tunelis“. Šiame tunelyje, lankytojų teigimu, pasijauti vandens gyvūnijos dalimi. Virš tavęs, aplink tave – vien vanduo ir ramiai plaukiančios žuvys. O štai „Ryklių take“ pojūčiai kitokie. Čia uodegomis mojuoja ir adrenaliną kelia net 40 šių plėšrūnų! Gali priglusti prie stiklo ir iš arti pažvelgti į mirtinus nasrus. Tiesa, prireiks šiek tiek drąsos. Žinoma, stiklas stiprus, bet mūsų fantazija dar stipresnė :)

londono akvariumas4

Susitikimas su mirtinų nasrų šeimininkais.

Didieji jūros vėžliai, rajos, ruoniai – tai tik keletas gyvūnų, kuriuos galite išvysti Londono akvariume. Trijuose vandens karalystės aukštuose rasite 14 atskirų zonų. Čia, didelėse talpyklose, gyvena patys įvairiausi vandens pasaulio šeimininkai. Atlanto, Indijos bei Ramiojo vandenynų, Britiško Pajūrio ir Temzės upės atstovai plaukioja vieni šalia kitų. O tropinės žuvys bei atogrąžų miškų gyventojai laukia norinčių ypatingos egzotikos. Pasijausite lyg keliautumėte aplink pasaulį per… keletą valandų!

londono akvariumas3

Medūzų šokis.

Pamatyti vandenynų gelmes, slepiančias tiek grožio bei pavojų, naudinga ir įdomu. Londono akvariume rasite anglų kalba parengtus įvairių gyvūnų aprašymus. Taip vienu metu ir pramogausite, ir įgysite naujų žinių. Beje, mažieji lankytojai gauna ypatingą pasiūlymą. Už atitinkamą mokestį, skiriamą akvariumui, galima „įsivaikinti“ norimą gyvūną. Žinoma, jis lieka akvariume, bet vaikučiai, lankydamiesi čia, turi teisę domėtis savo globotiniu. Be to, geri darbai apdovanojami minkštais žaislais bei užrašų knygelėmis. Vargiai rastumėte geresnę pramogą visai šeimai, tiesa?

anglu kalbos kursai internetu

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *