Lietuviškos pramogos Anglijoje balandį ir gegužę

2016- 31- 03
Raminta Anglu24.lt

lietuva

Gyvenate Dž. Britanijoje ir pasiilgstate ne tik lietuviškų maisto produktų, spaudos, bet ir pramogų? Gera žinia jums – tam, kad galėtumėte pasilepinti lietuviškomis pramogomis, nebūtina grįžti į Lietuvą – garsūs mūsų šalies atlikėjai bei kūriniai atvyksta pas jus.

Pokštų ir juokų dieną sutikite nuotaikingai – jau šį penktadienį Bernelių užeigoje (485 High Road Leytonstone, London E11 4PG) jūsų lauks linksmieji Patruliai ir jų geriausios dainos.

Gautas iškvietimas – viena populiariausių juodojo humoro lietuviškų komedijų. Gera žinia ta, kad ją jau netrukus turės galimybę pamatyti ir Dž. Britanijoje gyvenantys tautiečiai – filmo premjera kino teatre Genesis balandžio 16 dieną 18.00 valandą.

Vienas garsiausių mūsų šalies dainininkų – Steponas Januška atvyksta pradžiuginti ir tų savo gerbėjų, kurie, šiuo metu  gyvena Dž. Britanijoje. Populiariausias bei gražiausias šio atlikėjo dainas išgirsite jau balandžio 16 dieną bare Life (tikslus klubo adresas – 3-4 Cleveland Court, Cleveland Street , Wolverhampton WV1 3HR). Koncerto pradžia 21.00 valandą.

Balandžio 16 – oji – puiki diena lietuviškos muzikos gerbėjams, gyvenantiems Dž. Britanijoje, kadangi būtent šį šeštadienį koncertuos ir visiems puikiai pažįstama Lietuvos merginų grupė Mango. Tai – puiki galimybė išgirsti jau seniai pamėgtas bei pačias naujausias šios grupės dainas. Jas išgirsite Roka club  (tikslus adresas – 28 Hancock Road, London E3 3DA), 22.00 valandą.

Lietuviškas filmas Patriotai  sulaukė įvairių vertinimų Lietuvoje, o kaip jį įvertins  mūsų tautiečiai, gyvenantys  Dž. Britanijoje? Galimybė  tai padaryti bus suteikta jau greitai – filmo premjera gegužės 5 dieną kino teatre Showcase Cinema  (tikslus adresas – Jenkins Ln, Barking, Essex, London IG11 0AD).

Vienas ryškiausių lietuviškos muzikos padangės šviesulių – Andrius Mamontovas nepamiršta ir tų savo gerbėjų, kurie gyvena užsienyje. Jau gegužės 6 dieną visi Andriaus Mamontovo gerbėjai turės galimybę apsilankyti jo koncerte, kuris vyks Indigo at the O2, adresu Peninsula Square, London SE10 0DX.

Nuotaikingų lietuviškų pramogų artimiausiais mėnesiais tikrai netrūks, o kol dar yra laiko – išsirinkite ir nepamirškite įsigyti bilietų. Sakoma, kad pramogos būna dar smagesnės, jei pakviečiama ir gerų draugų kompanija – nepamirškite apie šiuos renginius informuoti ir jų.

Turite informacijos apie  lietuviškus renginius, kurie vyks Dž. Britanijoje? Pasidalinkite šia informacija komentaruose.  Jau lankėtės  kokiame nors lietuviškame renginyje? Nepraleiskite progos pasidalinti įspūdžiais.

 

 

Anglų kalbos kursai internetu

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *