Geriausios vietos susipažinti Londone: būsite nustebę

pasimatymas londone

Shutterstock nuotr. / Pasimatymas Londone

Londone gyvena daugiausia vienišių iš visos Jungtinės Karalystės! Apie pusę šio miesto populiacijos, nuo 20 iki 59 m. amžiaus, sudaro viengungiai. Gal ir jūs patenkate į šias gretas? O gal norite padėti draugui/- ei, ieškančiam antros pusės? Tada šie patarimai – puikus pasirinkimas.

Taigi, atsakymai, kur susipažinti Londone:

  • Kavinėse (anglų kalba coffee shops).  Vakarais moterys čia dažnai būna vienos. Be to, skirtingai nei baruose, jų kas kelias minutes „nekabina“ girti gerbėjai, todėl jos ilgesingai laukia savojo princo :)
  • Sporto klubuose. Dauguma sporto klubų siūlo fitneso užsiėmimus, kuriuos mielai lanko moterys. Tad motyvacija čia lankytis yra ne tik raumenų masės auginimas, bet ir mankšta patrauklių damų apsuptyje. Tikime, kad jos taip pat pasidairo į sportiškus vyrukus.
  • Tikslinėse grupėse (anglų kalba meetup groups). Londone veikia beveik tūkstantis tikslinių susitikimo grupių. Tai grupės, vienijančios panašių interesų žmones. Jose daug lengviau susipažinti, nes iškart užsimezga pokalbis bendrai dominančiais klausimais.
  • Pasimatymų renginiuose (anglų kalba dating events). Londone vakarais vyksta daug renginių, skirtų vienišų žmonių susipažinimui. Greitojo pasimatymo (anglų kalba speed dating), vienišių naktys (anglų kalba singles nights) ar nebylūs pasimatymai (anglų kalba silent dating) – tai tik dalis smagių renginiu, kuriuose galima susipažinti.
  • Vakarinių užsiėmimų klasėse (anglų kalba evening classes). Jei domina galimybė išmokti šokti, gaminti maistą bei susirasti antrą pusę – turite idealų variantą. Šiuose užsiėmimuose ne tik įgysite praktinių įgūdžių, bet ir rasite naują simpatiją.
  • Apsiperkant (anglų kalba shopping). Dažna moteris dievina lankytis parduotuvėse. Vadinasi, užtenka pusvalandį pastovėti Oksfordo gatvėje, kad sutiktum patinkančią merginą :) O dar geriau – užsukti į parduotuvė ir paprašyti stiliaus patarimo iš patikusios damos lūpų.
  • Kultūriniuose renginiuose. Lankymasis Londono dailės galerijose, muziejuose, viešosiose diskusijose, festivaliuose gali tapti ne tik smagia pramoga, tačiau ir proga susirasti antrą pusę. Muziejai ir galerijos tam tikrų renginių metu laukia jūsų iki vėlumos ir kuria romantišką atmosferą naujai pažinčiai.

Tai – puikios vietos, atsakančios į klausimą, kur susipažinti Londone. Tačiau vienišių skaičius vis nemažėja. Gal jūs, skaitytojai, turėsite dar kokių patarimų, kaip šiame mieste rasti antrą pusę?

Registruokitės http://anglu24.lt/user/register ir aktualią informaciją apie Britaniją gaukite dar karštą!

Informacijos šaltinis: http://www.anglija.today/

a24_625x120-BENDRAS-white

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *