Knyga – anglų kalbos mokymosi metodas. Kaip tai veikia?

knyga

Neretai yra sakoma, kad knygos – ne tik vienas geriausių žmogaus draugų, bet ir puikus mokslo bei žinių šaltinis. Ir tai – tikrų tikriausia tiesa, tačiau dėmesį reikėtų atkreipti į tai, kad knygos mums suteikia puikią progą mokytis  įvairiais būdais, ne tik tuomet, kuomet galime perskaityti joje esančias taisykles ar kitą svarbią informaciją – galimybių mokyti yra kur kas daugiau. Na, o šį kartą aptarsime, kokiais būdais knygos gali padėti išmokti anglų kalbos. Taigi, apie viską nuo pradžių.

Ko gero, dažnam iš jūsų puikiai yra pažįstama situacija, kuomet skaitant vieną ar kitą knygą, kai kurios citatos, įžvalgos ar mintys taip patinka, kad norisi tai prisiminti visą likusį gyvenimą… Vis dėlto, prisiminti visą informaciją būtų iš tiesų sudėtinga, todėl pasirenkamas kitas variantas – visos patikusios mintys užrašomos knygutėje, kad prireikus, būtų galima perskaityti  tai dar ir dar kartą. O kodėl neišvertus šių minčių į anglų kalbą? Tai – puikus pratimas siekiantiems išmokti anglų kalbos.

Tačiau tai tikrai ne vienintelis būdas, kaip knygos gali išmokyti jus anglų kalbos. Labai dažnai perskaitę knygą, kuri labai patiko, turinį perpasakojame kitiems žmonėms – šeimos nariams, draugams ar net kaimynams. Vis dėlto, nebūtina tai daryti lietuvių kalba –  jei tik žmogus, kuriam ir pasakosite apie knygą, supranta anglų kalbą, tai ir darykite – argumentus, kuo jus sužavėjo ši knyga, išdėstykite angliškai. Toks poelgis  – idealus pasirinkimas visiems tiems, kurie nori geriau ir greičiau išmokti anglų  kalbą.

Kaip matyti, yra labai daug būdų, kaip knygos gali praversti tuo atveju, jei norite išmokti anglų kalbos. Na, o pabaigai – dar vienas: rinkitės tas knygas, kurios yra parašytos ne lietuvių, o anglų kalba. Galbūt  knygos, parašytos šia kalba, skaitymas ir užtruks šiek tiek ilgiau, tačiau tikrai galėsite pasigirti kur kas didesniu anglų kalbos žinių bagažu. Tiesa, dėmesį vertėtų atkreipti dar ir į tai, jog tuo atveju, jei knygos anglų kalba – jums dar tik pradžių pradžia, pirmiausia reikėtų pradėti nuo nedidelės apimties romanų, nuotykių knygų, o vėliau – pereiti prie sudėtingesnės tematikos kūrinių. Dar vienas puikus patarimas tiems, kurie ruošiasi skaityti knygas anglų kalba -  skaitykite jas garsiai, nes tai yra puikus  būdas lavinti anglų kalbos tarimą. Nežinot, kaip tarti vieną ar kitą anglų kalbos žodį? Pirmiausia pasitikrinkite, kaip jį taria profesionalai, o vėliau – pakartokite.

 

Anglų kalbos kursai internetu

Susiję straipsniai

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *