Kas sakė, jog pingvinai neskraido? VIDEO

2015- 01- 04
Tomas Anglu24

Balandžio 1-oji Melagių diena, matyt, smagiausia diena metuose yra švenčiama visame pasaulyje, ne išimtis ir Anglija. Melagių diena šioje šalyje yra išties populiari, nors… kas galėtų pagalvoti, jog anglai, dažnai įsivaizduojami kaip niūrūs, languotais švarkais pasipuošę ir pypkę rūkantys žmonės, gali taip daug ir šmaikščiai juokauti? Tai yra visiška tiesa! Jų humoro jausmas yra viena stipriųjų šios tautos pusių.

Ta proga kviečiame susipažinti ir kartu pasijuokti iš bene smagiausių, visų laikų, anglų iškrėstų pokštų, balandžio pirmosios proga!

Skraidantys pingvinai! Naujienų portalas BBC, reklamuodamas savo naują produktą, paviešino video medžiagą, kurioje vaizduojami dar niekur nematyti skraidantys pingvinai Antarktidoje. Išvyskite šį vaizdą ir Jūs!

Aromatai tiesiai iš televizoriaus ekrano!

1965 m. vienoje iš BBC rytais rodomų mokslinių laidų Londono universiteto profesorius teigė, kad išrado įrenginį, kurio dėka televizijos žiūrovai galės užuosti per kvapus tiesiai iš ekrano. Jis paaiškino, jog sukurtas aparatas sugeba daiktų kvapą suspausti iki jų sudedamų molekulių ir jas persiųsti per ekraną. Norėdamas įtikinti žiūrovus, profesorius nusprendė atlikti demonstraciją, kurios metu jis pirmiausia įdėjo kavos pupeles po to svogūnus į savo išradimą. Jis paprašė žiūrovų iki 12 val. paskambinti į studiją, jeigu jie ką nors užuos, pridurdamas, jog geriausias kvapas juntamas – atsitraukus nuo televizoriaus per šešias pėdas. Skambučių virtinė pasipylė iš visos šalies! Žiūrovai tvirtino, kad jie tikrai pajuto kvapą sklindantį iš televizoriaus. Viena žiūrovė patvirtino, jog svogūno kvapas buvo toks aštrus, jog jos akys pradėjo ašaroti.

Gravitacija sumažės ir žmonės galės pakilti į orą!

1976 m. garsus britų astronomas BBC radijo laidoje paskelbė stulbinančią žinią, jog lygiai 9:47 val. Jupiteris, Plutonas ir Žemė bus išsidėstę vienoje linijoje! Tęsdamas mintį, jis pridūrė, jog to pasėkoje gravitacija Žemėje šiek tiek sumažės – žmogus bus mažiau spaudžiamas prie žemės. 9:47 val. astronomas visiems radijo laidos klausytojams, norintiems patirti sklandymo malonumą, pasiūlė pašokti į orą ir gravitacijos sumažėjimo dėka išsilaikyti ore kiek ilgiau negu įprastai. Praėjus kelėtai akimirkų radijo laida sulaukė kelaisdešimt skambučių su žmonių komentarais ir pasakojimais kaip jie iš tikrųjų sklandė ore. Viena klausytoja pasakojo, kaip jos vyras pašokęs į viršų kambaryje sklandė it balionas!

Davidas Bechamas neatstovaus Anglijos futbolo rinktinei pasaulio čempionate

2006 m. Anglijos futbolo žiūrovai ir sirgaliai buvo šokiruoti ir švelniai tariant pamišę, išgirdę naujienų portalo BBC laidoje „Newsround“, jog vienas garsiausių pasaulio futbolininkų Davidas Bechamas, neatstovaus Anglijos futbolo rinktinei pasaulio čempionate, nes jo tėvai yra škotai.

Stounhendžas (Stonehenge) išrenkamas ir perkeliamas į Japoniją!

Britų dienraštis „The Daily Mail“ 1991 m. pranešė, kad dėl palaipsniui lėtėjančio žemės sukimosi Stounhendžo (Stonehenge) akmenų išsidėstymas tapo sunkiai suderinamas su saule per Jonines. Todėl buvo sukurtas planas šį akmenų ratą išrinkti ir perstatyti į kitą, panašios reikšmės vietovę. „Senovės kosmologų draugija“ norėjo Stounhendžą (Stonehenge) perstatyti aukščiausiame Velso kalnyne, bet Tokijo konsorciumas pasiūlė 484 milijardus jenų perkelti statinį į Japoniją. Japonai troško, kad akmenų skulptūros, pastatytos ant švento Fudzijamos kalno viršūnės, sustiprintų jos statusą, kaip šalies, kurioje pirmiausia pateka saulė. Deja, šis pasiūlymas sukėlė milžiniška gamtosaugininkų pasipiktinimą. Kita vertus Anglijos transporto departamentas džiūgavo, nes pastaruosius 25 metus siekė atnaujinti greitkelį Stounhendžo (Stonehenge) viduryje ir pagaliau atsirado galimybė.

Juokas daro Jus gražesnius! Juokimės ir juokaukime ne tik per Melagių dieną!

Anglų kalbos kursai internetu

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *