Kalėdiniai renginiai Londone. Ką aplankyti belaukiant šios šventės?

2015- 04- 12
Raminta Anglu24.lt

christmas

Ar pajutote, kad iki šventės, kurią didelė dalis žmonių vadina viena gražiausių metuose, liko mažiau nei mėnuo? Tačiau dar geresnė naujiena, ta, kad puošdami šventinėmis dekoracijomis namus darbovietes bei atlikdami kitus pasiruošimo darbus, šventės laukimą galite paįvairinti dar vienu smagiu užsiėmimu – lankydami renginius, skirtus būtent šiai šventei ir vykstančius vos vieną kartą metuose. Taigi, belieka tik čiupti šeimos narius, draugus bei bendradarbius už parankės ir traukti į magiškus, geras emocijas dovanojančius renginius.

Kokios šventės be šokoladinių skanėstų?

Jei paklaustume, su kuo jums asocijuojasi Šv. Kalėdų šventė, ko gero, vienas įvardintų mandarinais kvepiančius namus, antras – nuostabų vakarą, kai prie stalo susėda artimiausi žmonės, trečiam ši šventė primena po eglute paslaptingai pūpsinčias dovanėles, kurias tik ir laukiama, kuomet bus galima išpakuoti. Tačiau tikrai neabejojame,  kad tarp visų šių žmonių  atsiras ir tokių, kuriems ši šventė asocijuojasi su šokoladiniais gardėsiais. Kodėl belaukiant šios šventės,  neapsilankius ten, kur gimsta gardžiausios šokoladinės staigmenos? Apsilankykite šokolado dirbtuvėse, kuriose turėsite puikią progą pasigaminti  akį viliojančių triufelių ar specialaus šventinio šokolado. Maža to, būsite nudžiuginti ir mielomis dovanėlėmis.

Renginio laikas ir vieta: gruodžio 16 d., 20-21.30 val., East End Road, London, N3 2SX.

Burnoje tirpstančių zefyrų gamyklėlė

Zefyrai –  dar vienas skanėstas, idealiai tinkantis  kalėdiniam stalui. Maža to, gražiai įpakuotas jų rinkinys gali tapti puikiai dovana tiek mažam, tiek dideliam. Tačiau svarbu tai, kad tik retas žino šio ypatingai gardaus saldėsio gamybos paslaptis. Ir nieko keista, kodėl taip yra: zefyrai – ypač įnoringas desertas, kuriam pagaminti reikia žinoti daug įmantrių gudrybių, o taip pat – kruopščiai atrinkti komponentus bei laikytis gamybos eigos. Taigi, šios žinios – ypač svarbios: tik jas turėdami pagaminsite tobulo skonio zefyrus, o jau pagamintą gardėsį galėsite parsinešti į savo namus. Beliks tik skanauti, o likus vos kelios dienoms iki šventėms – pagamintų zefyrų, kuriuos galėsite padovanoti savo namiškiams, draugams, kolegoms.

Renginio laikas ir vieta: gruodžio 4, 18 d. 19-22 val., 2 Calder Court, 253 Rotherhithe Street, London.

Rankų darbo kalėdinių dovanų dirbtuvės

Ir nors zefyrai bei šokoladas yra idealūs skanėstai, puikiai tinkantys ir šventiniam stalui, ir dovanoms, reikia akcentuoti, kad šios šventės metu yra ypač populiaru dovanoti ne tik saldėsius, bet ir rankų darbo dovanas. Ko gero, dažnas iš jūsų mieliau dovanotų būtent savo pačių rankomis pagamintą dovaną, nei masinės gamybos įsigytą prekybos centre. Tik šiuo atveju yra viena problema – paprastai žmonėms trūksta ir idėjų, ir žinių, kaip gaminti tokias dovanas. Tačiau jei gyvenate Dž. Britanijoje, ši problema lengvai išsprendžiama – tereikia užsukti į rankų darbo kalėdinių dovanų dirbtuves.

Renginio laikas ir vieta: gruodžio 18 d. 19.30-22 val., Bayswater Road, London, W2 4RT. 

 

motion_banner_anglu24

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *