Kalėdiniai renginiai Britanijoje – pasaka mažiems ir dideliems

kalėdos

Na, kur trauksime per Kalėdas? :)

Kalėdų nuotaika juntama ne tik Londone. Visoje Jungtinėje Karalystėje – nuo Kornvalio iki Glazgo – vyrauja pakilus šventinis nusiteikimas. Ir visai nesvarbu, ar esate romantikai, nuotykių ieškotojai, ar maisto gurmanai – kalėdinių pramogų įvairovė pralinksmins net ir didžiausią bambeklį. Tad jūsų dėmesiui – šviesų ir ledo magija!

„Eden Project“ žiemos festivalis. Kornvalis

Ar esate vietinis Kornvalio gyventojas, ar čia keliaujate praleisti žiemos atostogų, užsukite į lankytojų traukos centrą, apgaubtą dirbtiniais biokupolais – „Eden Project“.

Nuo lapkričio 29 iki sausio 4 dienos ši vieta virsta Kornvalio Kalėdų dvasios centru. Čia galite čiuožinėti ant ledo ir dalyvauti įvairiuose šventiniuose užsiėmimuose. Informaciją apie juos anglų kalba rasite oficialiame puslapyje.

Kornvalis

Kornvalis.

Gamtos istorijos muziejaus lauko ledo čiuožykla. Londonas

Gamtos istorijos muziejaus lauko ledo čiuožykla – puiki vieta pačiūžų mėgėjams pasisukti ant ledo aplink Kalėdų eglutę. Be to, ji tituluojama viena įspūdingiausių lauko ledo čiuožyklų Londone. Greta yra ir mažesnė čiuožykla vaikams, kurie nori išbandyti savo gabumus, prieš užlipdami ant pagrindinės „trasos“ :) Kalėdiniai renginiai Britanijoje – ir mažiems, ir dideliems!

Čiuožykla veiks iki sausio 4 d. (adresas: Cromwell Road (SW7 5BD)). Artimiausios stotys: South Kensington Train: Victoria/Paddington. Įėjimo į čiuožyklą kaina svyruoja apie 15 svarų.

Gamtos istorijos muziejaus lauko ledo čiuožykla

Gamtos istorijos muziejaus lauko ledo čiuožykla.

Kalėdiniai filmai „Century“ teatre. Noting Hilas, Londonas

Nieko nėra smagiau nei šventiniu laikotarpiu žiūrėti kalėdinius filmus, primenančius vaikystę. Būtent tokią pramogą siūlo viename Londono rajone – Noting Hile – įsikūręs kino teatras. Čia kasdien rodomi kelių nostalgiškų filmų seansai.

Bilietų kainos suaugusiems – 20 svarų, o vaikams iki 10 metų – 10 svarų. Juos įsigyti galite čia.

Vienas namuose

Vienas namuose – kalėdinių filmų karalius.

Požeminis pasaulis „The Real Mary King’s Close“. Edinburgas

Ieškote alternatyvų tradiciniam Kalėdų minėjimui? Turistus traukiantys Edinburgo požemiai „The Real Mary King’s Close“ siūlo specialius Kalėdų istorijos turus. Jie vyks gruodžio 19-23 dienomis, nuo 17 val. Bilietus patariama užsisakyti iš anksto.

The Real Mary King

Požemių pasaulis.

Apsnigta Hario Poterio mokykla Hogvartsas. Leavesden

Kalėdiniai renginiai Britanijoje neatsiejami nuo burtų ir stebuklų. Pačius magiškiausius žiemos įspūdžius žada „Warner Bros“ studija, parengusi specialų turą po įspūdingą Hogvartso pilį, padengtą sniegu.

Nuo lapkričio 14 iki vasario 1 dienos taip pat bus transformuota Didžioji pilies salė. Joje puikuosis originalios dekoracijos, matytos Kalėdų puotos kadruose pirmajame poteriados filme „Haris Poteris ir Išminties akmuo“.

Kiti specialūs kalėdiniai eksponatai – Hario Poterio nematomas apsiaustas ir rankų darbo megztiniai, kurie Kalėdų proga buvo įteikti filmo herojams Roniui ir Hariui.

Bilietus „Warner Bros“ studijos turui patartina įsigyti iš anksto.

Hogvartsas

Hario Poterio mokykla.

„Glasgow on Ice“. Glazgas

Glazge nulieta didžiausia lauko ledo čiuožykla visoje Škotijoje! Be to, tai vienintelė vieta mieste, kurioje galite suktis ant ledo ir žiūrėti į žvaigždes :)

Nuo lapkričio 27 iki gruodžio 31 dienos Glazge netrūks kalėdinių pramogų – pradedant šventiniais atrakcionais ir jų karaliumi – Didžiuoju apžvalgos ratu – ir baigiant nemokamais užsiėmimais bei teminiais renginiais.

Bilietų kainos svyruoja nuo 9 iki 12 svarų, priklausomai nuo asmenų amžiaus ir atvykimo laiko.

Glasgow

Glazgas.

Uff, sukasi galva nuo pasiūlymų gausybės. Norisi pabūti visur. Deja, tenka rinktis. Sakykite, kuri vieta būtų jūsų favoritu? :)

P. S. Registruokitės http://anglu24.lt/user/register ir aktualią informaciją apie Angliją ir anglų kalbą gaukite dar karštą!

Informacijos šaltinis: http://www.anglija.today/

anglų kalbos kursai

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *