Kaip Anglijos viešieji tualetai suartina žmones

2014- 04- 12
Raminta Anglu24.lt
juokas – geriausias vaistas gydytojo knygoje

Juokas – geriausias vaistas gydytojo knygoje.

Ko gero, kiekvienas žinome, ką reiškia posakis: „Būna dienų lyg tyčia“. Atrodo, kad tada viskas krenta iš rankų ir nesėkmės lydi viena po kitos. Tačiau užuot liūdėjus ir pykus, verta išmokti juoktis iš savęs. Taip padarė Dykumų Pelėda pasivadinęs Anglijos lietuvis. Jūsų dėmesiui – smagi jo istorija apie nepatogumus viešajame tualete.

Eilinė diena, viršvalandžiai darbe, neeilinis įvykis. Ar žinote tą jausmą, kai prispaudžia tikrai didelis reikalas, ir kalbu rimtai apie didelį (kartais po tokių įvykių tenka atsikratyti apatiniu trikotažu, laimei, šis pasakojimas ne apie tai).

Taigi, prispaustas reikalo, keista eisena, lyg šokčiau, tik su vienu tikslu bandau surasti viešąjį tualetą. Blogiausiu atveju – tūpsiu parke, galvoju sau, pagreitintai šokinėdamas parkeliu. Puikiai pažįstu tą parką ir kelią, bet tuo metu viską buvau pamiršęs, net anglų kalbą. Tik pirštais sugebėjau parodyti, ko noriu, atšoliuodamas iki kažkokio keisto socialinio klubo. Bent jau man taip pasirodė. Bet apie tai vėliau.

Bekrypuodamas link išsvajotojo klozeto pagalvojau, kodėl Londone taip sunku surasti viešąjį tualetą. Suprantu, kodėl nėra šiukšliadėžių: teroristai ten mėgsta slėpti bombas, be to, nemažai darbo vietų  sukuriama žmonėms, valantiems gatves (taigi, su tuo viskas gerai). Ir tada į galvą toptelejo mintis apie bombą tualete. Ne pati garbingiausia mirties vieta, pagalvojau. Bet argi todėl Anglijos viešieji tualetai – misija neįmanoma?

Taigi, su tokiomis mintimis pasiekęs jau minėtąjį klubą, lyg rojaus vartus atidarau tualeto duris. Mano maldos išklausytos! Pagaliau palaima! Bet… mano bėdos dar nesibaigė. Po kelių minučių euforijos suvokiu, jog nėra tualetinio popieriaus. O vyrai, kaip žinote, retai kada nešiojasi šlapių servetelių. Taigi tuo metu, mano galva, geriausia idėja buvo palaukti kito žmogaus.

Po kokių 10 minučių mano maldos vėl išklausytos: įeina anglas ir tupia gretimoje kabinoje. Aš mandagiai, jau prisiminęs anglų kalbą jo paprašau tualetinio popieriaus. Išgirstu atsakymą: „Oh shit“. Taip, gretimoje būdelėje jo nebuvo. Bet, mūsų laimei, sulaukėm kito tualeto kliento ir pagaliau draugiškai, per apatinį kabinos tarpą pasidalinome tualetiniu popieriumi.

Šią istoriją lydėjo tylus juokas, kol gėrėme po pintą alaus. Esu girdėjęs apie karo brolius, kraujo brolius, kaulų brolius, bet „š*do broliai“ liks atmintyje ilgai. Tikriausiai jau niekada nebesutiksiu tų žmonių, bet mes šia istorija dar ilgai dalinsimės su kitais.

Taigi, Anglijos viešieji tualetai gali tapti tikru galvos skausmu. Belieka pasiūlyti būti pasiruošus iš anksto :)

P. S. Registruokitės http://anglu24.lt/user/register ir aktualią informaciją apie Angliją ir anglų kalbą gaukite dar karštą!

Informacijos šaltinis: http://www.anglija.today/

anglų kalbos kursai

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *