Kai už lango ruduo…  Jaukūs būdai mokytis anglų kalbos

2015- 04- 10
Raminta Anglu24.lt

ruduo

Nors atrodo dar visai neseniai mėgavomės visais vasaros teikiamais malonumais, nespėjome net apsidairyti, o ruduo jau įsibėgėjo, dovanodamas visus savo privalumus bei trūkumus. Ir nors dar spalvingesnė, nei vasarą gamta, džiugina visų akis, nesunku pastebėti, kad rudeniška dargana, lietus, tamsūs vakarai bei gerokai atvėsę orai ne vieną  žmogų priverčia galvoti apie tai, kaip į savo gyvenimą įsileisti kuo daugiau jaukumo. Pastarojo nereikėtų pamiršti ir tuomet, kai kalbame apie tai, kaip išmokti anglų kalbos. Jos mokytis bus kur kas maloniau tuo atveju, jei darysite tai jaukiai, o ruduo – pats tinkamiausias metas tokiam užsiėmimui.

Kas gali būti jaukiau, nei žvarbų rudens vakarą mėgautis gabalėliu dar neragauto kitos šalies virtuvės pyrago, puodeliu karštos arbatos ar niūrias rudens dienas praskaidrinti tradiciniais užsienietiškais patiekalais? Angliškoje virtuvėje jų apstu – egzistuoja daugybė saldžių kepinių receptų, net kelios angliškos arbatos versijos, o kur dar tradiciniai patiekalai. Suorganizuokite sau jaukią ir naudingą pramogą: pakvieskite keletą draugų ir pasigaminkite angliškų patiekalų, gardėsių, gėrimų, o svarbiausia pokalbį veskite šios šalies kalba – produktų pavadinimus bei gamybos procesus tarkite tik angliškai.

Daugeliui žmonių vienas jaukiausių užsiėmimų, koks tik gali būti tamsiais bei šaltais rudens vakarais, yra filmų žiūrėjimas. Tačiau nesunku pastebėti, kad tai – ne tik jaukus, bet ir labai naudingas užsiėmimas, ypač tiems, kurie nori išmokti ar patobulinti anglų kalbos žinias. Viskas, ką tereikia padaryti – tai tik išsirinkite keletą puikių filmų anglų kalba jaukiam vakarui.

Nors oras rudenį paprastai būna ne pats geriausias, viena kita šiltesnė bei saulėta diena tikrai pasitaiko, tad, kodėl būtent tokiomis dienomis įprastos mokymosi aplinkos neiškeitus į rudenėjantį parką? Atributai, kurių negalite palikti namuose: šiltas šalikas, puodelis karštos kavos ir, žinoma, anglų kalbos įrašai.

Na, o pabaigai – šiek tiek kitokia, jaukesnė tradicinio anglų kalbos mokymosi būdo versija: paprastai didelė dalis žmonių anglų kalbos mokosi tiesiog savo namuose, į pagalbą pasitelkę vadovėlius, pieštuką, pratybų  sąsiuvinius ar įrašus. Žinoma, tai yra būtini atributai, tačiau tam, kad mokytis būtų maloniau, susikurkite jaukesnę atmosferą: užsidekite žvakę bei energijos suteikiančio aromato smilkalų; pasiruoškite puodelį mėgiamos arbatos bei žvalumo suteikiančių užkandžių; išsirinkite patį mieliausią namų kampelį, o kėdę  prie rašomojo stalo išmainykite į patogų ir žaismingą sėdmaišį.

Nemaža dalis žmonių sako, kad ruduo – ypač nemėgstamas metų laikas, tačiau tereikia tik trupučio vaizduotės bei pastangų ir patys nustebsite, kokie jaukūs ir naudingi gali būti net ir patys žvarbiausi rudens vakarai.

 

motion_banner_anglu24

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *