Ką veikti Anglijoje vasarą?

5456456456 (1)

Ką veikti Anglijoje vasarą?

Nors Londonas ir turi ką pasiūlyti, vasara yra puikus metas palikti sostinės triukšmą už nugaros ir pamatyti, ko dar gali pasiūlyti Anglija.

TripAdvisor.com duomenimis, Stounhendžas (ang. Stonehenge) yra populiariausias Didžiosios Britanijos objektas, esantis ne Londone. Antroje vietoje – Edinburge esantys objektai, pavyzdžiui, karaliaus Artūro sostas (kalnas Škotijoje) bei Edinburgo pilis.

Stounhendžas

Stounhendžas yra laikomas vienu iš pasaulio stebuklų. Čia pamatysite ratu sustatytus akmenis, kurių paskirtis nėra išaiškinta ir iki dabar. Aplink galėsite apžiūrėti neolito laikotarpio namų, kokiuose žmonės gyveno prieš 4500 metų, prototipus.

Pramogų parkai

„Legoland” parke jūsų laukia daugiau nei 50 atrakcionų bei įvairių renginių, vikingų valtys ir netgi vairavimo pamokos vaikams su jų pirmosiomis teisėmis. Pramogų parke kiekvienas ras kažką įdomaus, nes Berkširo „Legoland“ yra suskirstytas į keturias dalis: vikingų, piratų, karių ir faraonų.

Paltons – tai naujas pramogų parkas, lankytojus žavintis atrakcionais su dinozaurais ir Juros periodo parko panoramomis.

Alton Towers – tai didelis pramogų kompleksas, kartu su vandens pramogų parku, atrakcionais ir netgi viešbučiu. Žinomiausias Alton Towers atrakcionas – „Galactica“, lankytojus perkelianti į… kitą dimensiją.

Thorpe pramogų parkas patiks ieškantiems kitokių atrakcionų. Čia rasite amerikietiškus kalnelius, kurie vos per dvi sekundes leis pasiekti beveik 130 km/h greitį ir įspūdingą siaubo traukinuką, kuris per 13 minučių trunkančią programą spėja įtraukti ir labiausiai skeptiškai nusiteikusius lankytojus, tuo pat metu manipuliuodamas žmogaus sąmone.

Compton Acres

Tai – 4 hektarų teritoriją užimantys sodai. Čia rasite penkis pagrindinius sodus: itališką, japonišką, akmens ir vandens bei miško ir šilų tematikos. Sodų istorija mena 1920-uosius, kai T. Simpson įgijo teises į teritoriją kartu su namu ir nusprendė sukurti parką, kurio augalai ir ornamentai atspindėtų jo patyrimus kelionėse.

Artūro sostas ir Edinburgo pilis

Karaliaus Artūro sostas Edinburge yra aukščiausia Holyrood parko viršūnė. Iš tiesų kalnas yra buvęs vulkanas, siekiantis 251 metro virš jūros lygio aukštį ir lankytojams atskleidžiantis puikias panoramas.

Edinburgo pilis daug metų tarnavo Škotijos gynybai. Pilis lankytojų laukia Edinburgo centre ir yra įsiūrusi maždaug 80 metrų aukščiau nei likusi miesto dalis. Edinburgo pilis matoma šešiolikos kilometrų spinduliu ir yra vienas iš labiausiai lankomų Didžiosios Britanijos objektų. Pilies teritorijoje veikia muziejaus ekspozicija su viduramžių ginklais ir šarvais. Lankytojų taip pat laukia šv. Margaritos koplyčia – seniausias miesto pastatas.

Pramogos gamtoje – Zip World Bethesda

Čia galite pasimėgauti ilgiausiais Europoje skrydžiais su lynu. Kai kurios šio parko siūlomos pramogos yra tiek ekstremalios, kad beveik prilygsta šuoliui su parašiutu. Čia rasite įvairių tipų skrydžiams ir šuoliams pritaikytą įrangą ir galėsite pasimėgauti puikiomis panoramomis (iš čia galite pamatyti ir Airiją!)

 

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *