Gražiausi Didžiosios Britanijos paplūdimiai

2017- 09- 06
Tomas Anglu24

lewis-walsh-117413 (1)

Vasarai pagaliau pasiekus Senąjį žemyną, poilsiautojai skuba šiltus savaitgalius praleisti gryname ore. Pliažai ir ežerų pakrantės visoje Europoje tampa svarbia susibūrimo vieta. Nors Anglija retai kada siejama su atostogomis ant jūros kranto, ši sala taip pat gali nustebinti puikiais paplūdimiais bei tolimais horizontais. Šį kartą pabandėme surinkti sąrašą įdomiausių ir nuo Londono per daug nenutolusių paplūdimių.

Wrabness

Essex šiauriniame krante įsikūręs Wrabness – nedidelis, dailus miestelis su maždaug 400 gyventojų ir paplūdimiu. Ši vietovė turėtų sužavėti tuos, kuriems patinka ramybė ir galimybė pabėgti toliau nuo kitų žmonių. Taip pat verta aplankyti „Esekso namą“ (ang. A House for Essex), kuris, nors ir ne visiškai tinka prie apylinkių, traukia akį. O paplūdimyje galima ieškoti fosilijų ar tiesiog eiti pasivaikščioti pakrante. Ir visa tai – vos 82 mylios (apie 2 val. kelio) nuo centrinio Londono!

West wittering

Pusiaukelėje tarp Portsmouth ir Bognor Regis, maždaug 2 val. kelio nuo Londono centro (90 mylių) rasite mėlyna vėliava įvertintą West Wittering paplūdimį – tokia spalva puošiasi tik švariausi ir saugiausi pliažai. Vis dėlto, nors ir skamba turistiškai, West Wittering gali pasigirti ir nemažais žolėmis apaugusiais plotais, kuriuose glaudžiasi vabzdžiai ir smulkūs paukščiai. West Wittering yra tiesiog puiki vieta trumpai dienos išvykai iš Londono.

Steephill Cove

Ši pakrantė įdomi tuo, kad iki jos nuvykti nėra taip paprasta – automobiliu Steephil Cove nepasieksite. Palikus transporto priemonę už nugaros, teks eiti siauru takeliu. Tai reiškia, kad pakrantė rami, netriukšminga ir yra pasislėpusi nuo panoramas gadinančių suvenyrų parduotuvių. Ir, nors ir atrodo, kad Steephill Cove nėra didelį įspūdį paliekantis paplūdimys, jame galite atrasti ramybę. Tik skirkite tam šiek tiek laiko ir pajusite, kuo šis 100 mylių nuo Londono centro nutolęs kampelis yra įdomus.

Man O‘War, Dorset

Nuvažiavus 130 mylių nuo Londono, rasite įspūdingas panoramas siūlantį paplūdimį, pasitinkantį lankytojus švariu, skaidriu vandeniu. Čia galite plaukioti, atsikvėpti nuo minios žmonių ir pasigrožėti įlankos vaizdais, kurie tikrai verti kiek daugiau nei 3 valandų kelionės iš šalies sostinės.

Winterton

Winterton pliažas yra tarsi gerai saugoma Norfolko paslaptis, savo jaukiais nameliais primenanti filmus apie Hobitą. Kaip ir West Wittering, čia galima rasti įvairiausiose žolėse besislepiančios gyvūnijos arba… nusiraminimą bei jaukias kavines. Kelionei iki Winterton iš centrinio Londono tektų paskirti apie 3 valandas, per kurias įveiktumėte 135-ių mylių atstumą.

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *