„Google“ paieškoje dažniausiai užduodami klausimai apie Angliją

tea_milk

Pasirodo, kad ES piliečiams kyla pačių įvairiausių klausimų apie Didžiąją Britaniją, atsakymų į šiuos keisčiausius klausimus jie ieško Google paieškoje. Interneto paieškas analizuojantys mokslininkai, pasitelkę specialius algoritmus, analizuojančius automatinį paieškoje pateikiamos frazės užbaigimą, nagrinėjo populiariausias Google paieškos užklausas apie Didžiąją Britaniją. Automatinis frazės užbaigimas Google paieškoje yra paremtas keliais veiksniais, kaip antai ieškotų terminų populiarumas, kuris apskaičiuojamas gana tiksliai taikant specialų algoritmą.

Europiečių klausimai apie britus

Britų mokslininkai pastebi, kad kai kurios Google paieškoje pateikiamos užklausos apie D. Britanijos gyventojus yra šiurkščios ir tiesiog nemandagios: „kodėl anglai yra verksniai?“, – Google paieškoje dažniausiai klausia portugalai. „Kodėl britai tokie kvaili?“, – paieškų sistemoje atsakymo ieško vokiečiai. „Kodėl britai tokie bjaurūs?“ – nori išsiaiškinti olandai. Italai Google paieškoje klausia: „kodėl britai nešvarūs?“, o ispanai neturi jokių klausimų, jie tiesiog konstatuoja, kad „britai yra keisti“. Kitiems tiesiog smalsu. Danijoje internautai teiraujasi: „kodėl anglų teisėjai dėvi perukus?“, o vengrai nusiteikę išsiaiškinti, kodėl britai pila pieną į arbatą. Prancūzai, rodos, pamiršo, kodėl anglus jie vadina „rosbif“, o lenkams rūpi išsiaiškinti, kodėl „britų miltai yra tokie keisti?“ Čekai tvirtina: „britai yra jūreiviai“. Graikai internetinėje paieškoje rašo: „Anglų kalba yra graikų kalbos dialektas“. Airijoje teiraujamasi: „Kaip atrodo Škotijos gyventojai?“ Lietuvių dažniausiai užduodamas klausimas Google paieškoje: „Kodėl britai vairuoja kairėje kelio pusėje?“ Švedai nori išsiaiškinti: „kodėl Didžioji Britanija turi dvi vėliavas?“ Kita vertus, pasitelkdami Google paiešką, austrai nori suprasti, ar Anglija yra valstybė ar miestas.

Britų užklausos apie europiečius

brake_plates

Siekdami išlaikyti pusiausvyrą, britų mokslininkai taip pat ėmėsi išsiaiškinti, kokius klausimus internetinėje paieškų sistemoje britai užduoda apie kitas Europos šalis. „Kodėl švedai yra tokie laimingi?“, „kodėl graikai daužo lėkštes?“ ir „kodėl prancūzai nešiojasi laikmačius?“ – tai yra pagrindiniai klausimai, kurie britams neleidžia ramiai užmigti, todėl atsakymų į juos jie ieško interneto paieškoje.

1 Komentaras. Palikti komentarą

Aš galiu pasakyti kad britai yra labai konservatyvus.Jie pripažįsta tik savo maistą,bendrai paėmus jie pripažįsta viską kas britišką.Mandagumu ..jie mandagūs,niekada žmogaus neįžeis,bet tuo pačiu dviveidžiai.Akyse sako vienaip,už akių kitaip.Ir dar man labai keistas jų jūmoras.Atrodo kartais visai ne juokinga,sakyčiau net baisoka,o jie raitosi iš juoko.Mums toks jūmoras nesuprantamas,jei žmogus gali po nevykusio šuolio tapti invalidu.Na o jei reikia kokios nors paslaugos ir tu ją užsisakai tai jų rytoj gali būti ir po kelių dienų.

Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *