Garsiausios britų muzikos žvaigždės. Ar visas žinote?

2015- 13- 09
Raminta Anglu24.lt

Zvaigzdes-FB

Kiekvienas šalis pasauliui dovanoja žymius politikus, dalininkus, sportininkus, aktorius, dainininkus. O kokios muzikos žvaigždės žybsi Dž. Britanijos danguje?

Adele. Dainininkė, kurios tikrasis vardas Adele Laurie Blue Adkins, gimė Totename. Soul, pop bei ritmenbliuzo atlikėja mėgstama tiek gimtojoje Dž. Britanijoje, tiek už jos ribų.

Geri Haliwell. Kas neprisimena garsiosios merginų grupės Spice Girl? Viena jos narių Geri Haliwell, kurios tikrasis vardas yra Geraldine Estelle Halliwell, ir dar buvo žinoma, kiap Ginger Spice, gimė Hartforšyre. Beje, garsioji Geri – ne tik dainininkė, bet ir dainų kūrėja, rašytoja, o projektai, kuriuose ji figūruoja kaip rėmėja, garsūs visame pasaulyje. Vienas iš jų – Jungtinių Tautų misija prieš AIDS.

Chris Norman. Ne vieną brandaus amžiaus damą žavi užburiančios Chris Norman dainos. Šis roko, poproko bei rokenrolo atlikėjas taip pat kilęs iš Dž. Britanijos – Jorkšyro.

Rod Stewart. Garsusis Rod Stewart, kurio tikrasis vardas Roderick David Stewart, gimė Londone, o pirmąjį albumą išleido dar 1969 metais.

Leona Lewis. Melodingųjų dainų A Moment Like This, Bleeding Love bei Better In Time atlikėja gimė Londone. Mėsos nevartojanti dainininkė yra ir šios šalies televizijos muzikos talentų The X Factor trečiojo sezono nugalėtoja.

Sophie Michelle Ellis-Bextor. Dainininkė, dainų autorė bei modelis, gimusi Londone. Murder on the Dancefloor, Take Me HomeMusic Gets the Best of Me – dainos, sulaukusios populiarumo tiek Lietuvoje, tiek gimtinėje.

Victoria Caroline Beckham. Dar viena  grupės Spice girls narė, kilusi taip pat iš Dž. Britanijos, Esekso. Šiandien puikiai žinoma kaip dizainerė bei verslininkė.

Billy Idol, kurio tikras vardas yra William Michael Albert Broad, taip pat gimė šioje šalyje. Aktorius, muzikantas, dainų kūrėjas bei dainininkas, kurio dainų klipai buvo tokie puikūs, jog jam pelnė ir MTV pripažinimą.

Mutya Buena. Londone gimusi Filipinų kilmės atlikėja savo karjerą pradėjo garsioje merginų grupėje Sugababes. Šiandien ši mergina yra ne tik dainų atlikėja, bet ir jų kūrėja.

Philip David Charles Collins. Dainininkas, būgnininkas, aktorius bei kompozitorius – tokie pasiekimai yra priskiriami Midlsekso mieste gimusiam Philip David Charles Collins.

Peter Brian Gabriel. Dar viena, vyresnei kartai puikiai pažįstama, britų muzikos žvaigždė.

Kokius dar britų muzikos žvaigždes žinote? Pasidalinkite komentaruose.

 

motion_banner_anglu24

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *