Garsiausi Anglijos festivaliai rugpjūčio mėnesį

kite

Šią vasarą Anglijoje gausu renginių ir festivalių, kurie neabejotinai suteiks neišdildomų įspūdžių visai šeimai.

Kino naktys po vasarišku dangumi

Sėdėkite po žvaigždėmis žiūrėdami didžiausio populiarumo sulaukusius filmus vaizdingo „Wollaton Hall“ pilies parko aplinkoje. Tai puikus renginys visai šeimai. „Wollaton Hall“ pilis puikiai atpažįstama kaip „Wayne“ dvaras, rodytas filme „Tamsos riterio sugrįžimas“. Taigi, kur geriau mėgautis didžiausio populiarumo sulaukusiais filmais nei paties holivudinio filmo aplinkoje!
Kada? – rugpjūčio 26-29 dienomis
Vieta: Notingemas, Notingamšyras
Daugiau informacijos: http://www.experiencenottinghamshire.com/whats-on/summer-nights-outdoor-film-screenings-at-wollaton-park-p570551

„Broadstairs Folk Week“: šokiai su medinėmis klumpėmis

Liaudiškų linksmybių savaitė „Broadstairs Folk Week“ yra ypač populiarus kasmetinis festivalis prie jūros, kuris organizuojamas jau 50 metų. Liaudiškų linksmybių savaitė vyksta visame pajūrio miestelyje – per visą savaitę čia organizuojama daugiau nei 500 renginių. Koncertai, seminarai, šokiai, paradai, amatų mugės, vaikų festivalis, šokėjų pasirodymai patraukia net išrankiausių festivalio dalyvių dėmesį.
Kada? – rugpjūčio 7–14 d.
Vieta: Broadstairs, Kentas
Daugiau informacijos: http://www.visitthanet.co.uk/events/9931/?key=broadstairs-folk-week

Jogos ir „indie“ muzikos derinys festivalyje „Lakefest“

Šis mažas, tačiau apdovanojimų jau sulaukęs muzikos festivalis vyksta „Eastnor“ pilies teritorijoje. Festivalis garsėja tuo, kad čia užsiėmimų suranda visi šeimos nariai.
Kada? – rugpjūčio 11–14 d.
Vieta: Herefordšyras
Daugiau informacijos: http://lakefest.co.uk/

flowerfestival

Šrevsburio gėlių festivalis

Gėlės, fejerverkai ir dvi turiningos dienos pilnos garsių floristų ir virėjų, gėlių ekspozicijų ir pramogų visai šeimai. Šrevsburio gėlių paradas yra seniausias visoje Anglijoje – jau suskaičiuojama 115 metų nuo pirmosios gėlių šventės. Neapsakoma gausybė žiedų varžosi su įspūdingais fejerverkais.
Kada? – rugpjūčio 12 – 13 d.
Vieta: Šrevsburis, Šropšyras
Daugiau informacijos: http://shrewsburyflowershow.org.uk/

Nacionalinė medžio šventė

Medžio dirbinių demonstracijos leidžiančios patiems išbandyti medžio apdirbimo amatų ir įvairiausi žaidimai vaikams užtikrina pakankamai pramogų visai šeimai. Tai medžių, miškininkystės, medienos ir fantastiškų medžio dirbinių šventė. Pirmą kartą suorganizuotas 2005 metais, šis populiarus renginys pritraukia lankytojus iš visos šalies, čia atvyksta daugiau nei 100 dalyvių ir demonstracijų rengėjų. Organizuojamos gyvos medžio apdirbimo demonstracijos, vyksta maisto ruošimo sesijos.
Kada? – rugpjūčio 29 d.
Vieta: Woodhouse Eaves, Leičesteršyras
Daugiau informacijos: http://www.nationalforest.org/visit/woodfair/

creamfields

Pasaulinio garso elektroninės muzikos festivalis Krymfildse (angl. Creamfields)

Krymfildsas neabejotinai lyderiauja tarp elektroninės muzikos festivalių. Šis festivalis pradėtas organizuoti Anglijoje nuo 1998-ųjų. Krymfildso festivalis garsėja didžėjų ir gyvos muzikos pasirodymais, įspūdingais šviesų reginiais ir fejerverkais. Pasirodymai čia vyksta dvejose scenose.
Šiais metais Krymfildso scenoje pasirodys tokios garsenybės kaip Avicii, Calvin Harris, Tiestö ir „Fatboy Slim“.
Kada? – rugpjūčio 25-28 d.
Vieta: Liverpulis
Daugiau informacijos: http://www.creamfields.com/

Portsmuto aitvarų festivalis

Atsivežkite aitvarą į pajūrį ir prisijunkite prie didžiausio pasaulyje aitvarų festivalio. Aitvarai čia atlieka pačius neįtikėtus ir iš pažiūros neįmanomus manevrus ir šokius pagal muzikines melodijas. Šis dviejų dienų festivalis yra puikus renginys visai šeimai.
Kada? – rugpjūčio 13-14 d.
Vieta: Portsmutas, Hampšyras
Daugiau informacijos: http://www.visitportsmouth.co.uk/whats-on/portsmouth-international-kite-festival-2016-p555861

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *