Garsaus Dž. Britanijos verslininko patarimai jūsų verslui

2015- 22- 11
Raminta Anglu24.lt

dream

Dž. Britanija – viena iš šalių, iš kurios kilo daug žymių įvairių sričių atstovų – rašytojų, aktorių, dainininkų, sportininkų, tuo tarpu verslas – taip pat ne išimtis. Vienas žymiausių verslininkų visame pasaulyje – Ričardas Bransonas, kilęs šios šalies. 1950 metais gimęs Londone, šiandien Ričardas Bransonas yra verslininkas, finansininkas, vadovas, knygų „Nekaltybės praradimas. Autobiografija“, „Velniop viską! Imk ir daryk!: gyvenimo pamokos“ autorius, o turtą sudaro net 5,1 milijardo USD. Akivaizdu, kad viena sėkmingiausių šio meto Dž. Britanijos asmenybių gali pateikti ne vieną išminties perlą, kurie pravers kone visais gyvenimo atvejais: tiek tuomet, kai užsibrėžėte tikslą – išmokti užsienio kalbos; tiek tuomet, kai ruošiatės vykti gyventi į svečią šalį; tiek tada, jei nusprendėte, kad atėjo metas įgyvendinti savo didžiausią svajonę – turėti savo verslą. Nepraleiskite progos susipažinti su šias patarimais.

Derėkis: viskas turi būti svarstytina.
Verslas turi būti įtraukiantis, linksmas ir jis turi žadinti Jūsų kūrybinius instinktus.
Aš norėjau būti laikraščio redaktoriumi arba žurnalistu. Aš nebuvau susidomėjęs tapti verslininku… Bet aš greitai supratau, kad turiu tapti verslininku, norėdamas išlaikyti žurnalą.

80% mūsų gyvenimo užima darbas, tad verslo reikia imtis toje srityje, kurioje puikiai sekasi ar esate žinovas. Jei Jūs – specialistas aitvarų skraidinimo srityje, tai visas jėgas ir skirti tobulintis toje rinkoje, kurti joje verslą. Svarbiausia, jei savo pomėgius susiesite su verslu, tuomet verslas, darbas ir hobis taps neatsiejami ir tai bus labai įdomu daryti nuolat. Prieš einant į verslą, reikia planuojamą sritį išnarplioti ir būti tikru žinovu joje.

Siekite būti mažesni, kad taptumėte didesni.
Jeigu nustojate svajoti, nustojate progresuoti.
Apsisaugokite nuo blogiausių scenarijų pažindami juos.
Detalės yra labai svarbios.
Gera kompanija veikia taip, tarsi tai yra šeima. Jei jūsų sūnus padaro klaidą, jūs jo neišmetate iš namų.
Kai tik kas nors man nustoja teikti malonumą, aš imu mąstyti apie permainas. Gyvenimas pernelyg trumpas, kad pragyvent jį išskidusia fizionomija. Prabusti streso būsenoj, jaustis nelaimingu – tai ne gyvenimas.

Dabar man beliko gauti pinigų, kad nusipirkčiau savo svajonių salą. Gauti prašomą sumą atrodė neįmanoma, bet aš prisiekiau, kad pasieksiu savo. Pasižadėjau gauti pinigų salai ir juos gavau – paėmiau porą paskolų iš skirtingų bankų, draugų ir šeimos narių. Esmė, suprantama, ne salos pirkime – tiesiog, kaip aš sakau, reikia mėgautis gyvenimu, o pinigai patys ateis. Ir jūs pasieksite savo tikslų

Kuri citata jums patiko labiausiai?

motion_banner_anglu24

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *