Didžiosios Britanijos paplūdimiai – tikras šalies pasididžiavimas

2014- 07- 09
Raminta Anglu24.lt
britanijos paplūdimys

Didžiosios Britanijos paplūdimiai – dar neatrastas rojus žemėje.

Didžiąją Britaniją aplankiusi bobų vasara atnešė šiltus orus, kvieste kviečiančius prie jūros. Toks poilsis – lengvai įgyvendinama idėja, kada gyveni didelėje saloje. Be to, turint puikius paplūdimius, šilto smėliuko ir žydro vandens nereikia ieškoti už jūrų marių. Didžiosios Britanijos paplūdimiai sulaukia tiek daug pagyrų, kad kelionių tinklalapis TripAdvisor paskelbė juos vienais geriausių Europoje!

Šalies paplūdimiai ne kartą triumfavo TripAdvisor rengiamuose Geriausių pasaulio paplūdimių (anglų kalba Travelers Choise Beach Awards) rinkimuose. Svarbiausi jų privalumai – ramybė ir nepaliestas gamtos grožis. Didžiosios Britanijos paplūdimiai turistams vis dar nėra pasirinkimas numeris 1. Todėl būtent čia galite pasimėgauti tykiu poilsiu ir švariais paplūdimiais. Be to, šalia jų nėra jokių kelių, pakrantė neapstatyta namais – vien natūrali gamta. O saulėlydžių grožio žodžiais neapsakysime…

Didžioji Britanija siekia nenusileisti likusiai Europai kovoje dėl turistų dėmesio, tad tikėtina, kad su laiku neatrasti paplūdimiai taps populiarūs. Visi juk norime tvarkingos poilsio vietos, kurios smėliuke nerastume nemalonių staigmenų. O tokių paplūdimių Didžiojoje Britanijoje – apstu. Pristatome jų „TOP 5“. Kraukitės lagaminus ir pirmyn! :)

1. Rhossili bay, Swansea (Velsas). Tinklapyje TripAdvisor šis paplūdimys įvertintas 5 žvaigždutėmis, užimą trečią vietą tarp Europos ir dešimtą – tarp viso pasaulio paplūdimių. Netgi Havajai lieka už jo nugaros! Ir ne veltui: nuostabios uolų viršūnės ir krištolo skaidrumo vanduo nusipelno aukščiausių įvertinimų.

swansea

2. Barafundle bay, Pembrokeshire (Velsas). Taipogi ne kartą išrinktas vienu geriausių tiek Didžiosios Britanijos, tiek pasaulio paplūdimių. Auksinis smėlis, kopų ir pušų apsuptis – dieviška ramybė, kurios taip pasiilgstame triukšminguose miestuose.

Pembrokeshire

3. Lunan bay, Montrose (Škotija). 3 kilometrai švaraus smėlio ir įstabių kopų – rinkitės, kur norėsite prigulti. Vieta kuo puikiausiai tinka tiek aktyviam, tiek tingiam poilsiui. Geriausiu Škotijos paplūdimiu galite mėgautis taip, kaip širdis geidžia.

montrose

4. Tresco island, Isles of Scilly, Cornwall (Anglija). Šis paplūdimys irgi garsus visame pasaulyje. Žydras vanduo ir subtropinis klimatas, kurio dėka čia auga egzotiški augalai, priverčia susimąstyti, ar tikrai tebesi darganoto oro karalystėje?

isles

5. MWNT, Ceredigion (Velsas). Šis paplūdimys labiausiai vilioja gamtos grožiu bei stebuklingais panoraminiais vaizdais. Stebėsite jūrą, delfinus ir mėgausitės idealiu poilsiu ant medaus spalvos smėlio. Be to, čia galite aplankyti koplyčią, pastatytą VI mūsų eros amžiuje!

ceredigion

Tikimės, kad padėjome išsirinkti, kur praleisite kitas atostogas. O gal jau buvote kuriame nors iš šių paplūdimių ir turite šaunių įspūdžių?

 

anglu kalbos kursai internetu

Susiję straipsniai

3 Komentarai. Palikti komentarą

Susidarė įspūdis, kad straipsnyje apstu ironijos.

Atsakyti
Rūta Anglu24
2014/09/10 10:07

Klaidingas įspūdis, tikrai :)

Atsakyti
Smagios priežastys, kodėl verta gyventi Didžiojoje Britanijoje
2014/10/16 17:52

[…] of life“). Ir neveltui. Įstabi architektūra, žmogaus veik nepaliesta gamta (prisiminkite gražiuosius paplūdimius) bei paveiksliukų dailumo miesteliai – štai kodėl Britaniją įsimyli tiek vietiniai, tiek […]

Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *