Darbo paieškos D. Britanijoje: populiariausi interneto portalai ir kiti būdai

2016- 06- 01
Raminta Anglu24.lt

darbas

Planuojate ieškoti darbo D. Britanijoje? Tokiu atveju pravartu turėti informacijos apie tai, kokiais būdais galite tai padaryti. Dėmesį verta atkreipti  į tai, jog šiuolaikiniai žmonės ypač vertina greitas bei patogias priemones, galinčias apdėti rasti darbą. Tai – interneto portalai.  Būtent į tai orientuojamės ir mes – išvardinsime portalus, galinčius pagelbėti jums šiuo klausimu, tačiau nepamiršime ir kitų būdų, kaip rasti darbą.

Susipažinkite – populiariausi darbo skelbimų portalai

www.totaljobs.com  – čia jūsų laukia  patys įvairiausi darbo pasiūlymai: nuo SPA centro administratorės iki auklės kelioms valandoms per dieną; nuo pardavėjos avalynės salone iki sekretorės logistikos kompanijoje.

www.jobs.nhs.uk – tai  interneto skelbimų portalas, kuriame teisę užsiregistruoti turi visi medicininį išsilavinimą patvirtinančio dokumento savininkai, ieškantys darbo Jungtinės Karalystės Nacionalinės sveikatos priežiūros tarnyboje.

www.gumtree.com  – skelbimų portalas, kuriame darbą gali rasti norintys dirbti ir kvalifikuotą, ir nekvalifikuotą darbą; o taip pat ir tie, kuriuos domina pilna arba tik dalinė darbo diena.

www.tes.co.uk/jobsHub.aspx  – skelbimų portalas, kuriuo turėtų susidomėti visi, norintys rasti darbą švietimo įstaigoje, universitete ar mokykloje.

www.jobs.co.uk – tai interneto portalas, kuriame rasite ne tik darbo skelbimų, bet ir puikių patarimų, kaip paruošti  kokybišką gyvenimo aprašymą ar pasiruošt darbo pokalbiui.

www.myukjobs.co.uk –  vienas naujausių tokio pobūdžio portalų.

www.jobseekers.direct.gov.uk  – oficiali darbo biržos interneto svetainė, kurioje gausu ne tik darbo skelbimų,  bet ir naudingos informacijos.

www.monster.co.uk  – interneto svetainė, kuri sutaupys brangaus laiko – darbo skelbimus galite grupuoti pagal įvairius kriterijus.

www.jobs.guardian.co.uk  – skelbimų portalas, kvalifikuoto darbo ieškantiems ir patirties turintiems žmonėms.

 

Negi tai viskas?

Tikrai ne – būdų, kaip ieškoti darbo, yra kur kas daugiau, tad belieka su jais susipažinti.

Jūsų iniciatyva

Labai dažnai yra sakoma, kad norint pasiekti bet kokį tikslą, labai svarbios tos pastangos, kurias įdeda pats žmogus. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie situaciją, kuomet ieškoma darbo – kiek pastangų įdėsite, tikėtina, kad tokį rezultatą ir turėsite. Taigi, būtina stengtis kuo daugiau, o vienas iš būdų parodyti iniciatyvą – atsispausdinti šūsnį gyvenimo aprašymų, motyvacinių laiškų ir – apsilankyti visose įmonėse, kuriose norėtumėte dirbti.

Įdarbinimo agentūros

Na, o jei norite, kad atsakomybė už rezultatus gultų ne tik ant jūsų pečių, prisiminkite, kad egzistuoja ir kitas pasirinkimas – įdarbinimo agentūrų paslaugos. Tiek mūsų šalyje, tiek Dž. Britanijoje jos skaičiuojamos dešimtimis, todėl tikrai rasite iš ko pasirinkti.

 

motion_banner_anglu24

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *