Lietuviai širsta: „Babajai, palikit mūsų merginas ramybėj!“

2014- 06- 08
Raminta Anglu24.lt
Nuotaka lietuvaitė

Nuotaka iš Lietuvos – lobis „babajui“.

Niekas nedrįstų ginčytis, jog lietuvaitės – vienos gražiausių merginų Europoje. Dėka emigracijos jų žavesiu gali džiaugtis ir kitų šalių gyventojai. O tuo pačiu – ir atvykėliai iš musulmoniškų šalių bei Indijos, lietuvių praminti babajais. Ypač daug jų kaip ir lietuvių gyvena Didžiojoje Britanijoje. Čia ir prasideda tikros ir menamos meilės istorijos. Kartais babajus pameta galvą dėl mūsų tautieties grožio, o kartais – dėl laisvės keliauti po Europą.

Babajai, norintys tapti ES piliečiais, atkakliai mergina baltaodes merginas. Šviesi oda teikia daug vilčių, kad panelė bus iš reikiamos šalies. Mat norint būti ES piliečiu reikia turėti vienos iš valstybių narių pilietybę. Lengviausias kelias – tuoktuvės su lietuve. Joms ir lenkėms babajai teikia pirmenybę. To priežastis aiški: mūsų ir kaimynų merginas žavi atkakliai rodomas dėmesys. Prasideda sukimas apie pirštą ir saldžios vilionės. Galiausiai babajus gauna savo – vestuves ir laisvą judėjimą po ES šalis.

Lietuviai neslepia pykčio ir rėžia: „Babajai, palikit mūsų merginas ramybėj!“  Socialiniame tinke „Facebook“ galite rasti tokio pavadinimo puslapį. Tiesa, jo veikla jau „prigesusi“. Mat priešingai nei teigia patarlė, ne visi vyrai, tad ir ne visi babajai vienodi. Dalis jų nuoširdžiai pamilsta lietuves. Todėl žiedelį ant piršto mauna vedini jausmų, o ne siekio naudotis lietuvišku pasu. Visgi negalima užsimerkti prieš tuos, kurių tikslas vienas – apmulkinti ir išpešti naudos.

Trumpai papasakosime, kas būdinga babajui-apgavikui:

  • Jis – atvykėlis iš musulmoniškos šalies arba Indijos. Žūtbūt siekia gauti europietišką pasą;
  • Prastai moka anglų kalbą;
  • Dažniausiai dirba pavienius, juodus darbus arba gyvena iš socialinių išmokų. Tokį gyvenimo būdą babajus-apgavikas suvokia ne kaip sunkią pradžią, o kaip puikią kasdienybę;
  • Vienintelis jo tikslas – vedybos su ES piliete. Tada sukčius galės gauti reikiamą pilietybę.
  • Norėdamas apsukti galvą ir išpešti naudos, jis tampa aukščiausio lygio romantiku. Būsite apipilta dėmesiu ir rožių žiedlapiais, o po to – palikta prie suskilusios geldos;
  • Babajaus-apgaviko svajonė – vadinamasis „Pašalpų turizmas“, kada į ES šalis vykstama ne dirbti, o gauti bedarbio išmokų.

Tiesiog svajonių jaunikis, ironiškai tariant. Įdomu, ar Jums teko susidurti su tokiu aferistu?

anglu kalbos kursai internetu

6 Komentarai. Palikti komentarą

Kaip atskirti Lietuvi-apgavika Anglijoj :
– Jis atvykelis is lietuvos (dazniausiai devi treningus)
- angliskai zino tik Hello arba nieko.
- Dazniausiai vagia ar plesia is parduotuviu ar kitu zmoniu.
- vienintelis jo tikslas susirasti lietuvaite kad turetu plota kur pasislepti nes jo greiciausiai jau iesko interpolas.
- noredamas apsukti galva dazniausiai pasirodo girtas su cigarete dantyse, iskolioja visokiais zodziais ir dar pasiulo i snuki!!!!
- Lietuvio- apgaviko svajone kad tik niekas nepagautu o ta durna panike toliau jam keptu kotletus ir laikytu uz dyka dar neblogai kad ir kokio alkoholio parupintu!!!!!!

Atsakyti

Pritariu Renatai.Musu lietuviai kad pagert,apsirukyti,per mergas eiti.Pilna lodariu kurie nenori dirbti.Jokios pagarbos merginai! Taip kad ne tautybej esme. Tiek tarp musulmoku,tiek tarp lietuviu yra ir geru,ir blogu.Musulmonai bent jau negeria kiekviena savaiygali! Kiti net ir ne ruko. Planuojant seima, vaikus tai labai svarbu…Ir jie nepalieka savo vaiku likimo valei,net jei issiskiria su vaiko mama.

Atsakyti
Rūta Anglu24
2014/08/07 10:58

Renata, teko susidurti su tokiais tipais?

Atsakyti

Nereikia ju jais susidurti jie is toli dvi evils :D o jus ar susidurete su „babajais“ kad apie juos taip rasote???

Atsakyti

Sviecia turejau omeni

Atsakyti
Rūta Anglu24
2014/08/14 10:31

Renata, taip, teko bendrauti tiek su jais, tiek su jų nuotakomis :)

Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *