Artėja Šv. Kalėdos: prasmingų dovanų idėjos

2015- 14- 12
Raminta Anglu24.lt

christmas-1062207_1280

Ir vėl metai baigiasi, ir vėl pas mus skuba gražiausios metų šventės, o kad jos įsimintų ilgam, tiek šeimos narius, tiek draugus, tiek kolegas, būtina palepinti dovanomis. Tad ką dovanoti šių švenčių proga? Šventinį galvosūkį išspręsti bus lengviau, jei atkreipsite dėmesį į mūsų idėjas.

Anglų kalbos kursai

Sakoma, kad žinios – viena geriausių dovanų, kurią žmogus gali padovanoti kitam žmogui. Ypač vertingos yra užsienio kalbų žinios. Tik pagalvokite, kiek daug naudos jūsų svarbiam žmogui gali atnešti anglų kalbos kursai – tai ne tik galimybė pritaikyti šias žinias keliaujant, dirbant ar studijuojant, bet ir siekiant aukštesnės darbo pozicijos, norint laisvai bendrauti su žmonėmis iš įvairių pasaulio kampelių. Maža to, daug naujų  draugų bei bendraminčių  bus randama ir kursų metu.

 

728x90

Kava, arbata ir saldumynai

Dar viena dovana, idealiai tinkanti šių švenčių proga, yra kavos, arbatos bei saldumynų rinkinys. Reikia akcentuoti, jog tai yra pasirinkimas, turintis ypač daug privalumų: idealiai tiks tiek šeimos nariui, tiek draugams, tiek kolegoms ar vadovui;  ši dovana gali kainuoti labai skirtingai – vos nuo kelių eurų iki keliasdešimties ar net šimto; produktų pasirinkimas labai platus – galite rinktis iš dešimčių skirtingų rūšių kavos, arbatos bei saldumynų; tam tikrus produktus šiai dovanai galite pagaminti ir patys (kavos patys neužauginsite ir jos pupelių neapdorosite, tačiau tikrai galite patys užauginti ir sudžiovintų mėtų, čiobrelių, ramunėlių ar medetkų arbatai, o taip pat paruošti ir skanumynų, pavyzdžiui, iškepti imbierinių sausainių ar meduolių, pagardintų cukatais). Maža to, egzistuoja daugybė sprendimų, kaip šventiškai supakuoti šią dovaną, tad jei įdėsite šiek tiek fantazijos  bei pastangų, galutinis rezultatas maloniai stebins ir džiugins.

Nuotaikingas šalikas, kepurė ir pirštinės

Nors žiemos mūsų krašte tampa vis šiltesnėmis ir sniegą išvysti vis sudėtingiau, tai dar nėra priežastis nesipuošti nuotaikingais  žiemos aksesuarais – šalikais, pirštinėmis bei kepurėmis, juo labiau, kad jaukumo ir šilumos niekada nebūna per daug. Apgaubkite ja sau svarbius žmones – padovanokite spalvingus bei nuotaikingus šalikus, pirštines ir kepures – dovanosite ne tik  šilumą, bet ir gerą  nuotaiką. Norite, kad dovana būtų ypač išskirtinė? Pagaminkite šias įvaizdžio detales patys.

Bilietai į koncertą ar spektaklį

Dauguma žmonių tvirtina, kad apsilankymas koncerte ar spektaklyje yra vienas geriausių laisvo laiko praleidimų būdų. Tokia nuomonė suprantama, juk tai – nauji įspūdžiai, džiugios emocijos, o taip pat ir galimybė atitrūki nuo kasdienių darbų. Taigi, belieka tik nuspręsti, koks spektaklis ar koncertas yra vertas jūsų šeimos narių, draugų ar kolegų dėmesio.

 

Žymės:

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *