2016-ieji atėjo: kokie renginiai laukia? (II dalis)

festivalis

Šviesų festivalis, KITO KAMPO spektaklis,  paskaita apie globalias  problemas, Šv. Valentino maskaradas – tik dalis renginių, kuriuos  galite aplankyti artimiausiu metu, tuo atveju, jei gyvenate Dž. Britanijoje ar planuojate joje svečiuotis. Tačiau tai tikrai dar ne viskas, kas bus siūloma  šios šalies gyventojams bei svečiams – jūsų laukia dar daugiau renginių.

HUMORO KLUBAS

Garsiojo HUMORO KLUBO pasirodymai nuolat pritraukia šimtus tautiečių, norinčių ne tik puikiai praleisti vakarą, bet ir pasikrauti teigiamų emocijų  visai savaitei. Atminkite, jog jau šį vasarį (4 dieną), HUMORO KLUBO pasirodymas bus surengtas ir Londone, kino teatre GENESIS. Renginio pradžia 18.30 val., bilieto kaina – 17 svarų. Jūsų lauks nuotaikingieji Mantas Stonkus, Mantas Katleris, Paulius Ambrazevičius, Dominykas Klajumas.

Šokių festivalis Mes esame

Likus  vos porai dienų iki vasaros pradžios, gegužės 28 dieną, startuos šokių festivalis  Mes esame. Tai – vienas populiariausių tokio pobūdžio renginių visoje Dž. Britanijoje. Planuojate jį aplankyti? Bilietais ir apgyvendinimu pasirūpinkite jau dabar.

Folklorinės muzikos festivalis The big Session

Esate folklorinės muzikos gerbėjas? Tokiu atveju belieka tik aplankyti šios muzikos  mylėtojams skirtą festivalį – The Big Session. Pernai ypač didelės sėkmės sulaukės renginys šiemet sukvies dar didesnį būrį šios muzikos atlikėjų.  Ne ką mažiau įspūdinga yra ir renginio vieta – festivalis vyks ypač išvaizdžiame kurortiniame Buxton miestelyje – Peak of District. Maža to, renginyje dalyvaus ir didelis būrys amatininkų, tad turėsite galimybę ir įvairių gėrimų paragauti, ir gomurį palepinti gardėsiais, ir lauktuvių įsigyti. Bilietus patariama įsigyti iš anksto. Renginio data – balandžio 29 – gegužės 1 diena.

Džiazo festivalis

Beveik tuo pat metu vyks ir kitas festivalis, skirtas tiems, kurie mėgsta džiazo muziką. Renginys startuos  balandžio28 dieną ir tęsis iki gegužės 2 dienos. Jūsų lauks garsiausi džiazo  virtuozai.

Folkloro festivalis Česteryje

Esate labai užimti, tad nespėsite aplankyti folkloro festivalio, kuris vyks balandžio pabaigoje? Belieka tik  pastebėti, kad tai ne problema- tokio pat pobūdžio renginyje galite sudalyvauti ir po mėnesio – gegužės 27 – 30 dienomis Česteryje vyks folkloro festivalis.

Kaip matyti, Dž. Britanijoje vyks daugybė įvairių renginių, o mes pateikėme informacijos tik apie dalį iš jų. Nepriklausomai  nuo to, kokio pobūdžio renginiai jus domina ir kokius atlikėjus norėtumėte pamatyti (vietinius ar atvykusius iš gimtosios Lietuvos), tikrai rasite, ką aplankyti.

Turite informacijos, kokie renginiai vyks per artimiausius mėnesius Dž. Britanijoje? Pasidalinkite šia informacija komentaruose.

Jeigu praleidote - 2016-ieji atėjo: kokie renginiai laukia? (I dalis)

motion_banner_anglu24

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *