2016-ieji atėjo: kokie renginiai Anglijoje laukia? (I dalis)

lumiere

Nors 2016 – ieji metai dar tik prasidėjo, tad metų pradžia – pats laikas susipažinti su informacija apie renginius, kuriuos bus galima aplankyti jau šiais metais.  Kokie renginiai jūsų laukia?  Nepraleiskite progos su jais susipažinti ir jau dabar pradėkite planuoti savo laisvalaikį.

Šviesų festivalis Lumiere

Jau pirmasis šių  metų mėnuo visiems britams bei šios šalies svečiams dovanos puikų renginį – ar gali būti kas nors įstabiau už šėlstantį šviesų žaismą? Net 4 dienas gyventojai bus džiuginami įspūdingais šviesų bei lazerių šou, kuriuos papildys specialiai šiems renginiams sukurta muzika bei kiti šou elementai. Festivalio renginiai vyks įvairiose šalies vietovėse, tad  tokia įvairovė suteiks kur kas daugiau galimybių kiekvienam, kuris nori aplankyti šį festivalį. Renginiai vyks sausio 14 – 17 dienomis  nemokamai.

Paskaita apie globalias problemas

Visada domėjotės globaliomis problemomis? Nepraleiskite progos išgirsti svarbios informacijos apie naujausias šios srities tendencijas. Ar didėjanti populiacija gali sukelti klimato pokyčius? Ar turėtumėte pakeisti savo mitybos įpročius vardan geresnės klimato situacijos? Kas laukia žmonijos po keliolikos metų? Klausimai į  visus šiuos atsakymus bus  pateikti nemokamoje paskaitoje, kuri vyks sausio 19 dieną 18.30 val. Londone, Imperial College. Renginys nemokamas.

Šv. Valentino maskaradas

Šv. Valentino diena – viena iš tų dienų metuose,  kuomet tikrai netrūksta renginių įvairiuose pasaulio kampeliuose. Akivaizdu, kad Dž. Britanija – taip  pat ne išimtis ir jau vasario 14 dieną  visi norintys galės apsilankyti  Šv. Valentino maskarade.  Šiame renginyje tikrai netrūks  garso, šviesų, plunksnų, kaukių, įspūdingų apdarų, o galimybė sutikti savo tikrąją gyvenimo meilę – labai reali. Kaukėmis ir apdarais būtina  pasirūpinti iš anksto, tačiau tie, kurie nespės, galės įsigyti vieną iš jau pagamintų kaukių, kurios bus parduodamos dar prieš renginio pradžią. Vienos tokios kaukės kaina bus apie 10 svarų. Maža to, šiame  renginyje bus galimybė susitikti ir su  dizainere iš Lietuvos – D. Mikuckiene bei apžiūrėti jos kurtus aksesuarus.  Kaina – 15 svarų, renginys startuos 19.00 valandą vakaro.

KITO KAMPO spektaklis Gero humoro dozė

Tai – dar vienas renginys, kuris vyks  šią šventinę dieną ir suteiks galimybę išvysti lietuvių kūrėjų darbo rezultatus. Tai spektaklis, kuris stebins netikėtumais bei padovanos daug gerų emocijų. Jūsų lauks aktoriai Audrius Bružas, Balys Latėnas, Kiril Glušajev, Mantas Vaitiekūnas, Martynas Nedzinskas, Dmitrij Golovanov. Renginio pradžia 17.00 valandą, renginio vieta – The Greenwood Theatre.

Tačiau tai yra tik dalis renginių, kurie jūsų laukia Dž. Britanijoje artimiausiais mėnesiais -  jau netrukus turėsite galimybę susipažinti ir su kitais renginiais.

Jau netrukus! 2016-ieji atėjo: kokie renginiai Anglijoje laukia? (II dalis)

motion_banner_anglu24

 

 

 

Nėra komentarų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *